Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista Infolinii PekaoBiznes24

Pekao DirectO firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa Klienta Biznesowego w ramach infolinii PekaoBiznes24 i Pekao24 dla firm
  • Obsługa helpdesku dla systemu bankowości internetowej dla klienta firmowego
  • Realizacja kampanii powitalnych, sprzedażowych i retencyjnych
  • Budowanie relacji z klientami

Nasze wymagania

  • Biegłość w obsłudze komputera
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Nastawienie na pomoc i wsparcie dla klientów
  • Relacyjne podejście do klienta
  • Proaktywne podejście do realizacji procesów sprzedażowych dla firm

Mile widziane

  • Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta
  • Umiejętność obsługi klientów w języku angielskim
  • Wysoka jakość w prowadzeniu rozmów sprzedażowych

To oferujemy

  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Kartę Multisport i Ubezpieczenie grupowe na korzystnych warunkach
  • System szkoleń i programów rozwojowych
  • Dofinansowanie do wakacji
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
  • Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • Karta Multisport

Infolinia Pekao uważana jest za jedną z najlepszych w Polsce.

U nas każdy klient uzyska fachowe wsparcie i otrzyma odpowiedzi na wszelkie pytania.

Jeżeli lubisz rozmawiać i pomagać innym, dołącz do nas!

Młodszy Specjalista Infolinii PekaoBiznes24, Kraków