Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista Informatyk Serwisant

SI-Consulting Sp. z o.o.O firmie

SI-Consulting Sp. z o.o.

Antoniego Słonimskiego

Wrocław

Zapraszamy do aplikowania osoby, które rozpoczynają swoją przygodę z IT i mogą pochwalić się swoimi pierwszymi doświadczeniami w tym obszarze.
Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

MŁODSZY SPECJALISTA INFORMATYK SERWISANT

Miejsce pracy: Wrocław, ul. Słonimskiego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się Spółce zapewniającej stabilność pracy i możliwość rozwoju zawodowego.
  • Silną współpracę z doświadczonym i zgranym zespołem serwisantów i administratorów.
  • Możliwość korzystania z różnorodnych benefitów pozapłacowych.
  • Twój indywidulany dress-code.

Zadania:

  • Bieżąca pomoc użytkownikom w przypadku nieprawidłowej pracy sprzętu lub aplikacji.
  • Naprawa i zapobieganie awariom sprzętu komputerowego i aplikacji.
  • Realizacja przydzielonych zgłoszeń serwisowych z systemu help-desk.

Nasze oczekiwania:

  • Znajomość systemów operacyjnych MS Windows oraz umiejętność konfiguracji pakietu MS Office.
  • Umiejętność konfiguracji klientów pocztowych (MS Outlook) oraz przeglądarek internetowych (IE, Firefox, Opera).
  • Znajomość budowy i montażu komputerów.
  • Podstawowa znajomość budowy i standardów sieci komputerowych.
  • Samodzielność w działaniu oraz gotowość do wyjazdów służbowych w kraju.
  • Czynne prawo jazdy kat. „B”.
  • Wysoka orientacja na potrzeby klienta.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Komunikatywność i wysokie umiejętności interpersonalne.
  • Mile widziana znajomość pracy w środowisku domeny MS Windows.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w dziale IT.

Osoby zainteresowane współpracą, prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV następujących klauzul:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SI-Consulting Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-111), przy ul. Ślężnej 118 na potrzeby bieżącej rekrutacji. Wyrażona zgoda może być w każdej chwili przeze mnie wycofana.”

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SI-Consulting Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-111), przy ul. Ślężnej 118 na potrzebę ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych, które Spółka będzie przeprowadzać w okresie najbliższych 24 miesięcy. Wyrażona zgoda może być w każdej chwili przeze mnie wycofana.”

Ogłoszenie archiwalne