Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy specjalista – Inżynier elektryk

SUPONO firmie

  • Albatrosów 12, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

SUPON

Albatrosów 12

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • nadzór i koordynowanie prowadzonych prac w terenie

  • opracowywanie koncepcji, ofert i kosztorysów dla klientów

  • prace związane z przygotowaniem prac, prowadzeniem dokumentacji, sporządzaniem analiz opłacalności prowadzonych prac

  • praca z dokumentacją projektową oraz udział w opracowywaniu projektów instalacji elektrycznych/automatyki

  • utrzymywanie dobrych relacji z klientem

  • inne zadania związane z pełnioną funkcją

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne: elektrotechnika lub kierunek pokrewny

  • dobra znajomość pakietu oprogramowania biurowego, np. MS Office głównie w zakresie arkusz kalkulacyjny, edytor tekstu, wspomaganie planowania czasu

  • dobra znajomość programów wspomagających projektowanie, np. środowisko AutoCad

  • umiejętność czytania ze zrozumieniem dokumentacji technicznych elektrycznych

  • umiejętności organizacyjne

  • samodzielność

  • dyspozycyjność

  • umiejętności kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych

  • gotowość do wyjazdów służbowych (wg realizacji prac)

  • prawo jazdy kat. B

  • świadectwo kwalifikacyjne SEP grupa 1 (mile widziane dla instalacji powyżej 1 kV)

Mile widziane

  • doświadczenie w projektowaniu, kosztorysowaniu lub w pracach montażowych dla instalacji z zakresu zaawansowanych instalacji elektrycznych/automatyki/słaboprądowych branży energetycznej

  • znajomość oprogramowania kosztorysowego typu Norma, Zuzia, itp.

  • znajomość środowiska Eplan

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • możliwość uzyskania uprawnień budowlanych

  • szkolenia branżowe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy