Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista inżynieryjno-techniczny ds. ocen technicznych

Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej - Państwowy Instytut Badawczy

Nadwiślańska 213

Józefów (pow. otwocki)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pod okiem specjalistów procesów ocen technicznych:

  • Udzielanie informacji i wyjaśnień dotyczących postępowania związanego z wydawaniem krajowych lub europejskich ocen technicznych (KOT, EOT),

  • Prowadzenie procesów udzielania EOT lub KOT wyrobów z zakresu stałych urządzeń gaśniczych i ich podzespołów,

  • Analiza zagadnień prawno-formalnych w zakresie budownictwa, w tym z obszaru działalności Jednostki Oceny Technicznej,

  • Projektowanie dokumentów z zakresu działalności uzyskiwania ocen technicznych,

  • Prowadzenie uzgodnień z klientami w zakresie działalności uzyskiwania ocen technicznych,

  • Kontakt z klientami Instytutu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne związane z budownictwem, materiałoznawstwem, instalacjami budowlanymi lub inżynierią bezpieczeństwa pożarowego,

  • umiejętność pracy z dokumentacją techniczną oraz formalno-prawną.

  • Mile widziana znajomość:

  • zagadnień dotyczących systemów zarządzania jakością,

  • języka angielskiego w mowie i w piśmie,

  • przepisów prawnych dotyczących wprowadzania do obrotu wyrobów budowlanych.

To oferujemy

  • Pracę w znaczącej jednostce naukowo-badawczej przy zróżnicowanych i ambitnych zadaniach, Miejsce w zespole, w którym Twoja opinia się liczy,

  • Zatrudnienie w formie umowy na zastępstwo,

  • Rozwój zawodowy poprzez wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia,

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Kartę sportową.

O nas

Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej jest instytutem badawczym Państwowej Straży Pożarnej, nadzorowanym przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Nieprzerwanie od 50 lat stanowi zaplecze naukowe, badawcze, rozwojowe wiedzy technicznej w obszarze kształtowania właściwego poziomu bezpieczeństwa w ochronie przeciwpożarowej, zarządzaniu kryzysowym, ochronie ludności oraz w obronie cywilnej. Wiele prac jest realizowanych w ramach współpracy z różnymi ośrodkami naukowymi, przedstawicielami świata biznesu oraz dostawcami rozwiązań technologicznych - mają one charakter interdyscyplinarny, a efekt końcowy w postaci wyników badań wykorzystywany jest w celowym i racjonalnym zarządzaniu bezpieczeństwem powszechnym, ale przede wszystkim ma zastosowanie praktyczne. Wdrożenie wyników prac oraz transfer technologii służą nie tylko Państwowej Straży Pożarnej oraz Ochotniczej Straży Pożarnej RP czy Ministerstwu Spraw Wewnętrznych i Administracji, ale także przedsiębiorcom i producentom. W związku z ciągłym rozwojem Instytut poszukuje kandydatów na różne stanowiska. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.