Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista Inżynieryjno - Techniczny w Zakładzie Antybiotyków i Mikrobiologii

NARODOWY INSTYTUT LEKÓW

  • Chełmska 30/34, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Chełmska 30/34

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie badań mikrobiologicznych antybiotyków, chemioterapeutyków, wyrobów medycznych, produktów biobójczych, suplementów diety;

  • Badania mikrobiologiczne środowiska wytwarzania i kontroli leków;

  • Udział w pracach badawczo-rozwojowych i naukowych;

  • Stosowanie się do procedur i instrukcji w ramach systemu zarządzania jakością;

  • Nadzór nad wyposażeniem laboratoryjnym;

  • Uczestniczenie w szkoleniach związanych ze specyfikacją wykonywanej pracy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – w zakresie farmacji, mikrobiologii, biologii, weterynarii lub pokrewne;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom B2);

  • Znajomość programów komputerowych w środowisku Windows;

  • Znajomość klasycznych metod badań mikrobiologicznych;

  • Chęć aktywnego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;

  • Umiejętność pracy w grupie, jak również zdolność do pracy samodzielnej;

  • Silna motywacja do pracy;

  • Dobra organizacja czasu pracy.

To oferujemy

  • Umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;

  • Praca w znaczącej instytucji naukowej;

  • Pakiet socjalny;

  • Wsparcie merytoryczne, praktyczne i organizacyjne;

  • Możliwość uczestnictwa w projektach badawczo-rozwojowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Kim jesteśmy?

InnoNIL to spółka celowa Narodowego Instytutu Leków powołana, by wspierać firmy w podnoszeniu ich innowacyjności i konkurencyjności na rynku. Posiadając kapitał ludzki i zaplecze technologiczne Narodowego Instytutu Leków, bazujemy na ponad 65-letnim doświadczeniu oraz wiedzy wybitnych naukowców. Korzystamy z unikalnej na skalę europejską infrastruktury badawczej. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom biznesu farmaceutycznego, kosmetycznego, spożywczego, suplementów diety i wyrobów medycznych, oferując działalność usługową, naukowo-badawczą oraz projekty dostosowane do potrzeb indywidualnego klienta.

Dołączając do InnoNIL, dołączasz do firmy skierowanej na człowieka. Tutaj rozwój i dobre samopoczucie pracowników jest dla nas priorytetem. Otwarta komunikacja, transparentność i ciągłe nastawienie na innowacje to nieodłączny element naszej kultury organizacyjnej. Jeśli chcesz zmieniać świat farmacji i mieć realny wpływ na jego funkcjonowanie poprzez wprowadzanie innowacji dla dobra ludzkości ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Prezesa Zarządu, który swoją misją, wizją oraz doświadczeniem wskaże najlepszy kierunek dalszego rozwoju spółki, wzmacniając jej pozycję i wizerunek na rynku.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Chciał(a)byś brać udział w badaniach kontrolnych oraz projektach naukowo-badawczych? Rozwijać swoje kompetencje i umiejętności w zakresie badań mikrobiologicznych w obszarze farmaceutycznym, a także mieć wkład w utrzymywanie systemu zarządzania jakością?

Szukamy właśnie Ciebie!