Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista Inżynieryjno - Techniczny w Zakładzie Leków Syntetycznych

NARODOWY INSTYTUT LEKÓW

  • Chełmska 30/34, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Chełmska 30/34

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie badań produktów leczniczych w pełnym zakresie specyfikacji jakościowej (tożsamość, zawartość, czystość chromatograficzna, uwalnianie, parametry fizykochemiczne, właściwości produktów leczniczych oraz badanie aerozoli leczniczych;

  • Praca przy użyciu technik instrumentalnych: spektrofotometria UV-VIS, chromatografia (HPLC, TLC)

  • Wykonywanie badań oraz nadzór nad wyposażeniem pomiarowym zgodnie z wymaganiami systemu zapewnienia jakości ISO 17025;

  • Ocena dokumentacji chemicznej, farmaceutycznej produktów leczniczych;

  • Uczestnictwo w pracach naukowych prowadzonych w Zakładzie;

  • Udział w szkoleniach specjalistycznych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – magister farmacji lub chemii;

  • Dobra znajomość metod klasycznych i technik instrumentalnych- HPLC, TLC, UV-VIS;

  • Dobra znajomość języka angielskiego;

  • Silna motywacja do pracy w laboratorium;

  • Dobra organizacja pracy;

  • Umiejętność rozwiązywania problemów analitycznych;

  • Odpowiedzialność, dokładność i samodzielność w wykonywaniu obowiązków;

  • Umiejętność współpracy w zespole;

  • Znajomość programów komputerowych w środowisku Windows;

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w laboratorium analitycznym.

To oferujemy

  • Umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;

  • Praca w znaczącej instytucji naukowej;

  • Pakiet socjalny;

  • Wsparcie merytoryczne, praktyczne i organizacyjne;

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Chciał(a)byś brać udział w projektach naukowo-badawczych? Rozwijać swoje kompetencje i umiejętności w zakresie technik analizy klasycznej i instrumentalnej m.in.: spektrofotometria UV-VIS, chromatografia (HPLC, TLC), a także mieć wkład w badania oraz nadzór nad wyposażeniem pomiarowym zgodnie z wymaganiami systemu zapewnienia jakości ISO 17025?

Szukamy właśnie Ciebie!

Przewiń do profilu firmy