Oferta pracy

Młodszy Specjalista IT

Auto Frelik Anna Frelik Spółka KomandytowaO firmie

Auto Frelik Anna Frelik Spółka Komandytowa

Nowotoruńska 27

Bydgoszcz

Poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu wsparcia naszego Działu IT. Młodszy Specjalista IT odpowiedzialny będzie za kontakt z użytkownikami sprzętu IT oraz administrację i konfigurację serwerów wirtualnych, sieci, zapór sieciowych użytkowanych przez naszą Firmę.

Obowiązki:

  • Techniczne wsparcie dla użytkowników
  • Reagowanie na zgłoszenia serwisowe użytkowników, komunikacja interpersonalna
  • Badanie, diagnozowanie problemów, rozwiązywanie powstających problemów I, II linii wsparcia
  • Bieżąca administracja i aktualizacja serwerów (Windows / Linux)
  • Realizacja wdrożeń nowych rozwiązań IT
  • Administrowanie stronami www AF Group

Preferowane umiejętności:

  • znajomość systemów z rodziny Microsoft Windows,
  • znajomość systemów Windows Server i wirtualizacji Hyper-V
  • znajomość zagadnień z obszaru sieci (LAN/WLAN)
  • bardzo dobra znajomość pakietu biurowego Microsoft Office
  • komunikatywność, pomysłowość, umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność diagnozowana i usuwania podstawowych awarii sprzętu komputerowego użytkownika końcowego
  • umiejętność przygotowywania grafiki na potrzeby projektów www (Canva, Corel, Photoshop)
  • język angielski na poziomie pozwalającym czytanie dokumentacji technicznej
  • prawo jazdy kat. B
  • wykształcenie o profilu informatycznym (lub w trakcie nauki)

Mile widziana:

  • znajomość zagadnień związanych z administracją bazami danych (MySQL/MariaDB, MSSQL), umiejętność tworzenia skryptów, query SQL, wynikowe tabele analityczne.
  • znajomość konfiguracji sprzętu Cisco, Mikrotik, Ubiquiti
  • znajomość technologii VoIP
  • znajomość zagadnień związanych z VPN
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

CO OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie
    w oparciu o umowę
    o pracę
  • Niezbędne
    narzędzia pracy
  • Możliwość
    rozwoju kariery
  • udział w szkoleniach i konferencjach
  • Przyjazną
    atmosferę pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z poniższą zgodą na przetwarzanie danych
osobowych za pomocą przycisku Aplikuj.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AUTO FRELIK Anna Frelik Sp. k. w Toruniu na potrzeby procesu rekrutacji na stanowisko Product Expert Samochodów Osobowych do czasu zakończenia rekrutacji jak i na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Przysługuje mi prawo cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy