Oferta pracy

Młodszy specjalista IT

Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Zakład w DębicyO firmie

  • Dębica, Zawada 79N, Zawada (pow. dębicki)

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • merytoryczne i techniczne wsparcie użytkownika końcowego w zakresie systemu operacyjnego, zainstalowanych aplikacji i usług biznesowych

  • rozwiązywanie problemów technicznych użytkownika końcowego, przy zachowaniu odpowiedniej jakości obsługi

  • nadzór i zarządzanie konfiguracją stacji roboczych - systemem operacyjnym, aplikacjami, bezpieczeństwem, antywirusem oraz urządzeniami peryferyjnymi

  • okresowa kontrola podległych stacji roboczych w zakresie wymaganych standardów i procedur, w szczególności bezpieczeństwa IT

  • wprowadzanie drobnych zmian w konfiguracji sieci komputerowych

  • tworzenie i utrzymanie dokumentacji systemów i usług IT

  • administracja aplikacjami i usługami biznesowymi firmy

  • programowanie aplikacji biznesowych i skryptów automatyzujących pracę działu IT i użytkownika końcowego

  • aktywne uczestnictwo w projektach IT

  • adresowanie problemów do odpowiednich dalszych linii wsparcia: aplikacyjnego, sprzętowego, sieciowego i systemowego

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe: Informatyka/Elektrotechnika/Automatyka lub średnie techniczne, poparte przynajmniej 2 latami pracy w zawodzie

  • wiedza z zakresu budowy komputerów oraz konfiguracji systemów operacyjnych

  • doświadczenie w pracy z urządzeniami logistyki magazynowej: drukarki etykiet, skanery, tablety

  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office/usług Office 365

  • podstawowa znajomość środowisk systemów/usług serwerowych: Active Directory, Print Server, File Server, WSUS, WDS/MDT / SQL / VMWare vSphere

  • podstawowa znajomość budowy urządzeń serwerowych: serwerów, macierzy dyskowych, systemów kopii zapasowych

  • podstawowa znajomość budowy i obsługi sieci (poziom CISCO CCNA Routing & Switching)

  • podstawowa znajomość narzędzi monitoringu systemów sieciowo-serwerowych i stacji roboczych

  • doświadczenie w programowaniu aplikacji biznesowych lub programowaniu skryptów automatyzujących pracę

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2

  • sumienność, umiejętność samodzielnej organizacji pracy i nastawienie na jakość wykonanej pracy

To oferujemy

  • Dynamiczną i ciekawą pracę w firmie o uznanej marce na rynku automotive

  • Stabilność zawodową, chęć długoterminowej współpracy i ciągły rozwój zawodowy

  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji i odpowiedzialność za rezultaty

  • Dobrą atmosferę pracy, wspierający i zaangażowany zespół

  • Bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, karta MyBenefit)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenia na życie PZU

  • prywatna opieka medyczna Medicover

  • Kafeteria My Benefit

  • karta Multisport

Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Zakład w Dębicy

Hutchinson jest liderem w dziedzinach systemów antywibracyjnych, zarządzania transferem płynów i rozwiązań w zakresie uszczelnień. W 2019 r. obroty naszej Grupy wyniosły 4.314 miliardy euro. Zatrudniamy 40 000 współpracowników w 25 krajach.Nasz główny cel: zapewnienie komfortu i bezpieczeństwa użytkowników.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy