Oferta pracy

Młodszy Specjalista IT ds. obsługi umów serwisowych

Transition Technologies S.A.O firmie

  • lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Jesteśmy firmą o całkowicie polskim kapitale, jednym z największych w kraju producentem i integratorem oprogramowania. Swoje produkty i usługi kierujemy głównie do kręgu odbiorców przemysłowych, sektora energii i gazu oraz automatyki przemysłowej w Polsce i na świecie. Zatrudniamy ponad 600 osób w ośmiu oddziałach w Polsce: w Warszawie, Wrocławiu, Ostrowie Wielkopolskim, Łodzi, Lublinie, Koszalinie, Kielcach i Białymstoku, a także za granicą: na Ukrainie,
w Niemczech oraz USA.

Nasi pracownicy to wysokiej klasy specjaliści, m.in.: inżynierowie, automatycy, informatycy, testerzy, programiści Java, C++, C#, .NET, iOS, eksperci Oracle i managerowie IT. Tworzymy zgrany zespół ludzi, który profesjonalnie podchodzi do wykonywanych zadań, chętnie podnosimy swoje kwalifikacje i  poszukujemy nowych, innowacyjnych rozwiązań.

Dołącz do nas jako

OBOWIĄZKI ZWIĄZANE Z PRACĄ NA TYM STANOWISKU:

  • Wsparcie w nadzorze nad realizacją umów serwisowych
  • Nadzór nad terminową realizacją zgłoszeń serwisowych
  • Przegląd umów serwisowych z Klientami
  • Eskalowanie problemów
  • Utrzymanie stałej komunikacji z Klientami odnośnie statusu realizacji zgłoszeń
  • Koordynacja rozwiązywania zgłoszeń, incydentów i problemów, a także zarządzanie ich rejestrami
  • Nadzór nad rejestracją i klasyfikacją zgłoszeń Użytkowników
  • Utrzymywanie oraz rozwój wewnątrzfirmowej bazy wiedzy

OCZEKUJEMY:

  • Doświadczenia w dostarczaniu usług i zarządzaniu SLA
  • Znajomości zasad oraz dobrych praktyk zarządzania usługami informatycznymi – ITIL
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
  • Praktycznej znajomości pakietu Office
  • Komunikatywności, samodzielności, zaangażowania oraz determinacji
  • Chęci ciągłego rozwijania się i doskonalenia własnych umiejętności

DOCENIMY TAKŻE:

  • Certyfikat ITIL
  • Doświadczenie w pracy w systemie JIRA
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

OFERUJEMY:

  • Elastyczne formy zatrudnienia
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Możliwość pracy w firmie będącej liderem w branży IT
  • Samodzielność w realizacji codziennych zadań
  • Pracę z naszych biur w lokalizacjach Warszawa, Białystok, Lublin, Rzeszów, bądź pracę zupełnie zdalną
  • Szeroki wybór benefitów (m. in. Karty Multisport, dofinansowania nauki języków obcych)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy