Młodszy Specjalista IT ds. wsparcia technicznego (Service desk) - Program Stażowy

FaureciaO firmie

3 000‐3 500 zł brutto / mies.
  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Praktykant / Stażysta
Faurecia jest międzynarodową firmą produkującą części do samochodów wielu światowych marek. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji elementów wyposażenia samochodowego w czterech kluczowych dziedzinach: fotelach samochodowych, technologiach kontroli emisji spalin, wnętrzach samochodowych, rozwiązaniach IT. Działamy w 37 krajach tworząc ponad 100 tysięcy miejsc pracy w 300 zakładach produkcyjnych i 35 ośrodkach badawczo-rozwojowych na świecie.

Wychodząc naprzeciw wyzwaniom technologicznego jutra staramy się tworzyć inteligentne rozwiązania w zakresie nowoczesnej mobilności, komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy. Pomóż nam tworzyć przyszłość!
Młodszy Specjalista IT ds. wsparcia technicznego z j. niemieckim oraz angielskim (Service desk) - Program Stażowy

Zakres obowiązków:

  • wsparcie pracowników pozostałych działów firmy w zakresie rozwiązywania problemów IT
  • zarządzanie systemami dostępu i tożsamości (SAP, Active Directory, wewnętrzne aplikacje)
  • komunikacja mailowa i telefoniczna w języku niemieckim, angielskim i polskim
  • instalacja, konfiguracja oprogramowania i urządzeń peryferyjnych
  • dbanie o wysoką jakość świadczonych usług

Wymagania:

  • biegła znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego
  • umiejętność pracy w grupie
  • umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów
  • podstawowa znajomość środowiska Windows 10 oraz pakietu Microsoft Office 2016 / 365
  • doświadczenie w branży IT i obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem

Nasza oferta:

  • Home office – praca zdalna
  • Systemy premiowe
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Opieka medyczna Luxmed
  • Karta sportowa MultiSport
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Pracowniczy program emerytalny (PPE)
  • Świadczenia świąteczne
  • Nagrody jubileuszowe
  • Inne benefity z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy