Oferta pracy

Młodszy specjalista IT - help desk

Ośrodek Badawczo - Rozwojowy Centrum Techniki Morskiej S.A. w Gdyni

Arenda Dickmana 62

Babie Doły

Gdynia

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie ciągłości pracy systemów informatycznych

  • wsparcie użytkowników w codziennej pracy z systemami IT Spółki

  • instalacja i konfiguracja oprogramowania systemowego i użytkowego

  • obsługa zgłoszeń użytkowników - helpdesk

  • przygotowanie sprzętu dla użytkowników końcowych

  • udział w tworzeniu i udoskonalaniu informatycznych systemów zarządzania

  • wsparcie IT w ramach realizowanych przez Spółkę projektów

Nasze wymagania

  • znajomość systemów operacyjnych Microsoft, MacOS i Linux na poziomie instalacji, konfiguracji i administrowania

  • podstawowej znajomość systemów IT (np. Active Directory, Exchange)

  • znajomości pakietów Microsoft Office 2019, 365

  • podstawowa znajomości urządzeń sieci lokalnej LAN, WLAN

  • umiejętności analitycznego myślenia

  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywość

  • chęć zdobywania wiedzy i rozwoju

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym zrozumienie dokumentacji technicznej

  • wykształcenie średnie (technik-informatyk)

  • min. pół roku doświadczenia w branży IT (helpdesk)

To oferujemy

  • udział w krajowych i międzynarodowych projektach dla sektora zbrojeniowego,

  • możliwości rozwoju i pogłębiania wiedzy dzięki szkoleniom zewnętrznym i współpracy z ekspertami w zespole,

  • kartę sportową, świadczenia świąteczne, opiekę zdrowotną, ubezpieczenie na życie, preferencyjne warunki korzystania z ośrodków AMW Rewita, dofinansowanie wypoczynku, platformę do nauki języków obcych i biuro blisko morza.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Centrum Techniki Morskiej S.A. posiada szerokie kompetencje oraz doświadczenie w projektowaniu, budowie, dostawie i utrzymaniu systemów z obszaru wojskowej techniki, ze szczególnym uwzględnieniem wojskowej techniki morskiej. W oparciu o nowoczesne zaplecze wytwórcze oraz badawczo-techniczne Ośrodek dostarcza i rozwija swoje wyroby dzięki prowadzonym w trybie ciągłym badaniom naukowym, pracom rozwojowym i wdrożeniowym.

Przewiń do profilu firmy