Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista IT Help Desk

Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego

Racjonalizacji 6/8

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Archiwizacja danych na nośnikach zewnętrznych

  • Backup poczty ( Outlook)

  • Formatowanie dysków, tworzenie partycji

  • Instalacja Windows 10

  • Przygotowywanie nowych stanowisk pracy - instalowanie i konfigurowanie sprzętu oraz oprogramowania

  • Ewidencjonowanie sprzętu komputerowego oraz konserwowanie sprzętu komputerowego

  • Rozwiązywanie problemów sprzętowych (komputery, drukarki, skaner itd.) i programowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Dobra znajomość sytemu win 10

  • Znajomość pakietu Office (mile widziane O365)

  • Wykształcenie co najmniej średnie (mile widziani studenci studiów informatycznych)

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Indywidualny pakiet szkoleń

  • Zgrany zespół i miłą atmosferę pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

O nas

Instytut powstał w 1951 roku jako instytut naukowo-badawczy resortu budownictwa i przemysłu materiałów budowlanych. Od tego czasu nieustannie poszerza zakres działania, angażuje się w prace naukowo-badawcze, prowadzi projekty krajowe i międzynarodowe oraz podejmuje efektywne formy współpracy z przedsiębiorstwami i instytucjami.

Nasze laboratorium oferuje badania wyrobów budowlanych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w formie CV za pośrednictwem przycisku aplikuj.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.