Oferta pracy

Młodszy specjalista IT (Helpdesk IT)

X-Trade Brokers Dom Maklerski S.A.

  • Ogrodowa 58, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Ogrodowa 58

Wola

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Linux

  • MS Office

  • Active Directory

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie użytkownika końcowego w kwestiach teleinformatycznych;

  • Zarządzanie incydentami oraz problemami IT zgłaszanymi przez klientów wewnętrznych;

  • Rejestrowanie zgłoszeń w systemie informatycznym;

  • Wsparcie oddziałów na terenie Polski i za granicą;

  • Udział w nowych projektach;

  • Współpraca z innymi zespołami IT;

  • Monitoring, analiza i pomoc w doborze optymalnego sprzętu komputerowego;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne lub informatyczne;

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku IT - wsparcia użytkownika końcowego;

  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office;

  • Bardzo dobra znajomość konfiguracji poczty i zasobów sieciowych na komputerach;

  • Umiejętność diagnozowania problemu sprzętowego i systemowego;

  • Znajomość Active Directory – w zakresie tworzenia tworzenie użytkowników będzie dodatkowym atutem;

  • Znajomość technologii VOIP będzie dodatkowym atutem;

  • Język angielski na poziomie komunikatywnym;

  • komunikatywność, sumienność, kreatywność, oraz umiejętność współpracy z zespołem;

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Udział w nieszablonowych projektach informatycznych realizowanych w obszarze globalnego rynku finansowego;

  • Dostęp do zaawansowanych technologii informatycznych (możliwość tworzenia innowacyjnych programów elektronicznego obrotu);

  • Pracę z doświadczonymi programistami;

  • Pakiet świadczeń pozapłacowych.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

O nas

Tworzymy firmę FinTech w Polsce, a dział IT jest największym w naszej organizacji. W XTB realizujemy interesujące projekty w oparciu o najnowsze technologie, takie jak Kotlin, Java 11, JavaScript, PHP, Python i wiele innych. Inwestujemy w rozwój naszych Pracowników, dlatego XTB jest najlepszym miejscem, aby zdobyć doświadczenie i rozwijać nabyte umiejętności. Nasza technologia jest doceniana przez użytkowników i rynek. Zdobyliśmy 4 nagrody przyznawane podczas największej branżowej konferencji 'Invest Cuffs' - Product of the Year, Polish CFD Broker of the Year, Marketing Campaign of the Year, Polish Forex Broker of the Year. XTB to stabilna spółka notowana na GPW. W roku 2020 osiągnęliśmy rekordowe zyski, które przełożyły się na wzrost wyceny spółki i decyzje o dalszym, dynamicznym rozwoju technologii.

Przewiń do profilu firmy