Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista IT - Helpdesk / Junior IT Support Specialist

Prevex sp. z o.o.

  • Niepruszewo (pow. poznański)

    Niepruszewo (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • Praca od zaraz

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

Poszukujemy osoby do pracy w międzynarodowym zespole IT. Praca na cały etat, 5 dni w tygodniu jako wsparcie tzw. Helpdesk zarówno dla pracowników w Polsce, jak i zdalnie w Finlandii. Mile widziani tegoroczni absolwenci szkół technicznych.

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad właściwym działaniem systemów i oprogramowania,

  • wsparcie użytkowników w przypadku awarii sprzętu komputerowego lub oprogramowania, (pierwsza linia wsparcia),

  • bieżąca obsługa od strony technicznej i informatycznej użytkowników lokalnych jak i zdalnych,

  • zarządzanie sprzętem i infrastrukturą IT, (inwentaryzacja sprzętu i oprogramowania),

  • instalacja i konfiguracja sprzętu oraz oprogramowania,

  • szkolenie użytkowników w zakresie wykorzystywanych systemów i oprogramowania.

Nasze wymagania

  • znajomość j. angielskiego w stopniu min. B1,

  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych,

  • gotowość do pracy samodzielnej oraz w zespole,

  • wysokie umiejętności komunikacyjne tak w j. polskim jak i j. angielskim,

  • otwartość i innowacyjność w podejściu do realizowanych zadań,

  • kreatywność i chęć osobistego rozwoju,

  • chęć ciągłego uczenia się i poznawania nowych technologii w zakresie ICT,

  • umiejętność rozwiązywania problemów,

  • znajomość j. angielskiego pozwalająca na przyswajanie ze zrozumieniem dokumentacji technicznej zakresu IT.

Szukamy osoby chętnej do zdobywania nowych doświadczeń i rozwoju. Oferujemy pełne wsparcie, przeszkolenie i przekazanie wiedzy z zakresu nowoczesnych technologii ICT. Z nami nauczysz się jak tworzyć efektywne środowisko IT na poziomie większej organizacji. Otwartość i chęć rozwoju są kluczowe. Zapewniamy pomoc doświadczonych ekspertów, narzędzia pracy oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

PREVEX Sp. z o.o. z kapitałem fińskim z siedzibą w Niepruszewie koło Poznania jest największym wiodącym producentem innowacyjnych syfonów w Europie.

Przewiń do profilu firmy