Oferta pracy

Młodszy Specjalista IT Helpdesk

CCPORTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

4 0007 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące wsparcie technicznie (lokalne i zdalne) naszych pracowników pracujących w biurach oraz zdalnie

  • Dobór i instalację oprogramowania firmowego

  • Przygotowanie, serwisowanie oraz wykonywanie bieżących napraw sprzętu IT i biurowego

  • Poszukiwanie rozwiązań optymalizujących wsparcie użytkowników w obszarze IT

  • Kontrolę uprawnień do wewnętrznych systemów

  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami oprogramowania i sprzętu w celu rozwiązania problemów

  • Szkolenie pracowników z wykorzystywania systemów firmowych oraz bezpieczeństwa danych

Nasze wymagania

  • Zainteresowanie tematyką z obszaru informatyki, nowych technologii, systemów contact-center

  • Pro-kliencka postawa i bardzo dobre zdolności interpersonalne

  • Chęć podejmowania nowych wyzwań zawodowych, otwartość na wiedzę i pozyskiwanie umiejętności

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację (obsługa użytkowników w języku angielskim)

  • Umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej także w języku angielskim

Mile widziane

  • Doświadczenie w HelpDesk

  • Doświadczenie we wdrażaniu systemów / aplikacji

  • Doświadczenie w pracy w obszarze sprzedaży usług/oprogramowania IT

To oferujemy

  • Nabycie wiedzy i praktycznych umiejętności w nowoczesnym środowisku IT

  • Jasno określone zadania

  • Możliwość kreowania rozwiązań

  • Zgrany, wspierający się nawzajem zespół

  • Lokalizacja naszego biura w centrum, przy Metro Politechnika

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

CCPORTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

W CCPORTER zajmujemy się profesjonalnym wsparciem firm w zakresie rozwoju biznesu, umożliwiając połączenie różnych usług outsourcingowych. Oferujemy usługi profesjonalnego contact-center, zapewniając naszym Klientom rozwiązania dostosowane do ich indywidualnych potrzeb.

Przewiń do profilu firmy