Oferta pracy

Młodszy Specjalista IT

3S S.A.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie sprzętu i usług Klientów

  • Rozwiązywanie problemów technicznych Klientów

  • Wsparcie administratorów systemów informatycznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne (informatyka lub pokrewne)

  • Dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym)

  • Zaangażowanie, energia w działaniu i chęć rozwoju

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

To oferujemy

  • Elastyczny czas pracy

  • Pełną dynamiki i różnorodności zdań pracę w nowoczesnym Data Center

  • Indywidualnie dopasowany program wdrożeniowy, szkolenia onboardingowe (adaptacyjne) już od pierwszego dnia pracy

  • Udział w zewnętrznych szkoleniach (zgodnie z potrzebami)

  • Możliwość wspólnego rozwijania swojego hobby dołączenia do grup pracowniczych: grupa żeglarzy oraz biegaczy

  • Możliwość przystąpienia do benefitów: pakiet medyczny LuxMed, ubezpieczenie na życie Allianz, karta Multisport, dofinansowanie nauki języka obcego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Czy szukamy właśnie Ciebie ?

  • Chcesz rozpocząć swoją pierwszą pracę w dziale IT

  • Interesujesz się technologiami informatycznymi (systemy, sieć, wirtualizacja, przetwarzanie w chmurze)

  • Skończyłeś szkołę średnią lub studiujesz kierunki związane z informatyką

  • Chcesz zebrać doświadczenia, a przy tym stawiasz na współpracę zespołową

3S S.A.

Czy wiesz, że nasi pracownicy to najlepsi inżynierowie w swojej branży? A może słyszałeś, że obsługujemy wiodące w Polsce biura podróży i hotele, sieci placówek medycznych, banki i firmy ubezpieczeniowe, instytucje publiczne i budżetowe, a także czołowe kluby sportowe?

A czy wiesz może, że poza zajmowaniem się najnowszymi technologiami, wspieramy także pasje naszych pracowników? Najlepszym sposobem na to, aby przekonać się, dlaczego warto dołączyć do naszego Zespołu, jest spróbowanie swoich sił podczas rekrutacji.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy