Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista IT

LAW STREAM SP. Z O.O.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • lokalne wsparcie pracowników i współpracowników biura w Katowicach

  • zdalne wsparcie pracowników i współpracowników Grupy kapitałowej

  • instalację i utrzymanie ciągłości funkcjonowania systemów IT (sieć LAN, centrale telefoniczne, drukarki, skanery, telefony, komputery)

  • instalację sprzętu i oprogramowania komputerowego,

  • wsparcie informatyczne użytkowników w zakresie użytkowania urządzeń, systemów i aplikacji,

  • dbanie o bezpieczeństwo sieci

Nasze wymagania

  • dobra znajomość systemu Windows (instalacja, konfiguracja, praca w domenie),

  • znajomość zagadnień technologii LAN/WAN,

  • podstawowa wiedza z zagadnień bezpieczeństwa systemów IT,

  • czynne prawo jazdy kat. B,

  • umiejętność prowadzenia konsultacji technicznych,

  • komunikatywność, umiejętność pracy w grupie,

  • umiejętność diagnozowania i samodzielnego rozwiązywania problemów z zakresu obszaru IT,

  • umiejętność uczenia się i znajdowania nowych rozwiązań.

Mile widziane

  • umiejętność administrowania serwerami Windows/Linux

To oferujemy

  • umowa o pracę lub B2B

  • możliwość pracy nad ciekawymi projektami,

  • bardzo dobre stanowisko pracy,

  • ruchome godziny pracy,

  • prywatna opieka medyczna EnelMed,

  • dofinansowanie do karty Benefit

  • budżet szkoleniowy,

  • wyjścia/imprezy integracyjne,

  • firma przyjazna osobom z niepełnosprawnością,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Jesteś zorganizowany, odpowiedzialny i nie boisz się wyzwań? Prześlij nam swoje CV i dołącz do zespołu ludzi pełnych pasji i zaangażowania!

LAW STREAM SP. Z O.O. jest spółką technologiczną, koncentrującą się na automatyzacji i wypracowaniu rozwiązań, które docelowo mają wspomóc ewolucję Spółek z Grupy kapitałowej Votum S.A. z firmy odszkodowawczej o tradycyjnym modelu działania sieci sprzedaży do modelu technologicznego.

Spółka wchodzi w skład Grupy Kapitałowej VOTUM S.A., która posiada ugruntowaną pozycję na rynku, dzięki czemu zapewnia bezpieczeństwo i najwyższą jakość obsługi we wszystkich segmentach prowadzonej przez siebie działalności.

Przewiń do profilu firmy