Oferta pracy

Młodszy Specjalista IT

TELEMEDYCYNA POLSKA S.A.

  • Ligocka 103, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Ligocka 103

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • instalacja sprzętu komputerowego i oprogramowania

  • wsparcie informatyczne użytkowników oraz rozwiązywanie zgłoszeń przekazywanych przez użytkowników

  • obsługa sprzętu komputerowego i infrastruktury sieciowej

  • pomoc w zarządzaniu sprzętem telemedycznym a także oprogramowaniem dziedzinowym/biznesowym

  • ewidencja oprogramowania, sprzętu komputerowego oraz prowadzenie dokumentacji technicznej

  • pomoc w administracji środowiskiem Windows (w tym usługami towarzyszącymi jak jak m.in. SMB, GPO) oraz LAN/WAN​)

Nasze wymagania

  • dobra znajomość systemów Windows 10

  • dobra znajomość konfiguracji urządzeń peryferyjnych

  • znajomość systemów Windows Server 2012/2016/2019

  • znajomość Active Directory

  • praktyczna wiedza w zarządzaniu i konfigurowaniu LAN/WAN

  • dobra organizacja pracy, komunikatywność i samodzielność

  • wykształcenie wyższe

  • odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań

  • umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność i dokładność w wykonywaniu zadań,

  • komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole

Mile widziane

  • mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku

  • mile widziane doświadczenie w branży medycznej, na systemach medycznych

To oferujemy

  • ciekawą pracę w firmie o stabilnej, ugruntowanej pozycji na rynku

  • współpracę w zespole nastawionym na rozwój

  • brak rutyny i zdobywanie unikalnego doświadczenia zawodowego

  • premie uzależnione od wyników

  • możliwe elastyczne formy pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Telemedycyna Polska S.A. od ponad 17 lat aktywnie uczestniczy w tworzeniu innowacyjnych usług medycznych. Zapewniamy wysokiej jakości opiekę medyczną dla pacjentów oraz profesjonalne wsparcie dla pracowników służby zdrowia. Działalność Spółki skupia się przede wszystkim na usługach zdalnego monitoringu i diagnostyki kardiologicznej oraz skoordynowanej opiece nad seniorem. Spółka posiada własne całodobowe centrum diagnostyczno-monitorujące oraz zatrudnia kilkudziesięcioosobowy zespół medyczny.

Przewiń do profilu firmy