Młodszy Specjalista IT - Młodszy Programista – Bazy Danych/SQL

LOCOTRANSSPED Sp. Z O.O.O firmie

LOCOTRANSSPED Sp. Z O.O.

bud B

Poznań

Locotranssped to dynamicznie rozwijająca się, nowoczesna firma z branży TSL której celem jest odkrywanie oraz propagowanie nowej jakości świadczonych usług zarówno w Polsce jak i na terenie całej Europy. Nasz zespół poszukuje kreatywnej osoby, która potrafi wykorzystać swój potencjał, zaangażowanie oraz wiedzę w codziennej pracy na stanowisku:

Opis stanowiska

Nasz ciągły rozwój wymaga od nas ciągłego udoskonalania narzędzi niezbędnych do zachowania najwyższej jakości obsługi naszych klientów-dlatego też, poszukujemy specjalistów którzy dzięki swojemu zaangażowaniu, kreatywności pomogą nam udoskonalać i ulepszać nasze środowisko IT.

  • Kompetentne wsparcie techniczne pracowników związane z obsługą głównego oprogramowania ERP/TMS naszej firmy w tym rozwój oraz usprawnianie funkcjonalności systemu,
  • Tworzenie i rozwój raportów ,
  • Tworzenie i rozwój interfejsów do systemów zewnętrznych (XML, usługi sieciowe, formaty EDI)
  • Tworzenie logiki bazy danych (SQL, PL / SQL) w oparciu o Oracle 12/19
  • Analiza zgłoszeń technicznych oraz opracowywanie kompleksowych rozwiązań w celu rozwiązania problemu oraz usprawnienia procesu.
  • Konfiguracja oprogramowania w celu usprawnienia funkcjonalności systemu,
  • Szkolenie pracowników z funkcjonalności systemowych,
  • Obsługa techniczna IT - dbałość o poprawne funkcjonowanie sprzętu komputerowego, oprogramowania.

Wymagania

Na pewno musisz lubić i znać branżę IT. Czy musisz posiadać duże doświadczenie? Jeśli to Twój początek kariery, zagwarantujemy Tobie 3 tygodniowe szkolenie podczas którego nabierzesz doświadczenia oraz wiedzy, niezbędnej do obsługi naszego wewnętrznego systemu ERP/ TMS.

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień IT,
  • Preferowane pierwsze doświadczenie zawodowe w tworzeniu raportów,
  • Znajomość relacyjnych baz danych oraz SQL – dodatkowy atut,
  • Znajomość XML oraz środowiska .NET – dodatkowy atut,
  • Biegła znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie,
  • Zdolności analityczne i komunikacyjne.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i dalszego rozwoju zawodowego,
  • Szkolenia zewnętrzne,
  • Indywidualny plan wdrożenia, który będzie realizowany wspólnie z dedykowanym Tobie opiekunem, opierający się na kulturze feedbacku,
  • Szansę na poszerzenie wiedzy nie tylko technicznej, ale i biznesowej,
  • Swobodną i przyjazną atmosferę pracy,
  • Benefity pozapłacowe do Twojej dyspozycji.

Prowadzimy rekrutację za pomocą wideokonferencji oraz kontaktu drogą elektroniczną.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy