Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista IT

  • Ożarów Mazowiecki, Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 04.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji, poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki (okolice), Warszawa (okolice)

    Zadania:

    • rozwiązywanie problemów w obszarze IT według standardowych procedur operacyjnych
    • utrzymanie i rozwój infrastruktury informatycznej oraz narzędzi i systemów informatycznych
    • instalacja i konfiguracja sprzętu w domenie firmowej
    • proponowanie nowych rozwiązań IT, usprawniających funkcjonowanie firmy
    • wsparcie wewnętrznych pracowników firmy

    Wymagania:

    • dobra znajomość systemów Windows i iOS
    • podstawowa znajomość Acitive Directory
    • podstawowa wiedza z zakresu sieci LAN
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

    Oferujemy:

    •  interesująca praca w międzynarodowym środowisku
    •  stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    •  atrakcyjne wynagrodzenie
    •  pakiet benefitów w tym prywatna opieka medyczna
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Domino Polska Sp. z o.o.
    www.dominopolska.pl
    Agencja 5070
    Z NAMI OSIĄGNIESZ SUKCES. ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA APLIKACJI!