Ta oferta pracy jest nieaktualna od 149 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista IT

  • Starogard Gdański, pomorskie
  • Specjalista
  • 23.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MIEJSCE PRACY: Starogard Gdański

    Opis stanowiska:

    • Samodzielne diagnozowanie i usuwanie usterek sprzętu IT lub kierowanie do właściwego serwisu
    • Instalowanie i konfiguracja sprzętu i oprogramowania oraz urządzeń peryferyjnych (drukarki itp.)
    • Pomoc użytkownikom w bieżących problemach (odzyskiwanie plików, dostęp zdalny, uruchamianie systemów)
    • Tworzenie instrukcji związanych z systemami IT wykorzystywanymi w organizacji
    • Zarządzanie kontami użytkowników i komputerów w Active Directory
    • Uczestniczenie w projektach IT jako członek zespołu
    • Wykonywanie planowych wymian komputerów
    • Przygotowywanie sprzętu wideokonferencyjnego
    • Zarządzanie usługą Microsoft Office 365
    • Zarządzanie systemem zdalnej dystrybucji i monitorowania oprogramowania
    • Zarządzanie systemem zdalnego dostępu do maszyn klienckich
    • Przyjmowanie i rejestracja zgłoszeń użytkowników oraz ich rozwiązywanie
    • Wspomaganie Administratora IT w obszarze zarządzania serwerem plików, pocztą elektroniczną, systemem antywirusowym, serwerami aplikacji
    • Uczestnictwo we wdrożeniach środowisk i systemów IT

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie co najmniej średnie (mile widziane wykształcenie kierunkowe IT lub techniczne)
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Mile widziana znajomość języka rosyjskiego
    • Prawo jazdy kategorii B
    • Znajomość środowiska Microsoft klient / serwer
    • Znajomość oprogramowania biurowego Microsoft.
    • Znajomość budowy komputerów PC, urządzeń peryferyjnych
    • Znajomość środowiska MacOS / iOS / Android będzie dodatkowym atutem
    • Umiejętność obsługi urządzeń audio / video oraz urządzeń mobilnych będzie dodatkowym atutem
    • Umiejętność przewidywania schematów problemu, aby możliwie najszybciej rozwiązać dany temat
    • Umiejętność radzenia sobie ze stresem oraz pracy pod presją czasu.
    • Wytrwałość w rozwiązywaniu problemów i samodzielność
    • Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych
    • Łatwość w komunikowaniu się z użytkownikami. Cierpliwość i empatia w kontaktach z innymi osobami

    Oferujemy:

    • Współtworzenie sukcesu polskiej, nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmy farmaceutycznej
    • Uczestnictwo w tworzeniu długofalowej strategii rozwoju firmy
    • Najnowsze programy szkoleniowe
    • Możliwość rozwoju zawodowego