Oferta pracy

Młodszy Specjalista IT

AUTODOC LOGISTICS Sp. z o.o.O firmie

  • Kablowa 1, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

AUTODOC LOGISTICS Sp. z o.o.

Kablowa 1

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie ciągłości funkcjonowania struktury informatycznej firmy;

  • Instalacja sprzętu komputerowego oraz urządzeń biurowych;

  • Diagnoza oraz rozwiązywanie bieżących problemów programowych oraz sprzętowych użytkowników;

  • Wsparcie pracy innych członków IT;

  • Konfiguracja urządzeń komputerowych;

  • Dystrybucja oprogramowania i programów;

  • Utylizacja sprzętów komputerowych.

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym;

  • Zdolność szybkiego uczenia się i chęć pogłębiania wiedzy;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Praktyczna znajomość systemów Windows, Linux.

Mile widziane

  • Znajomość j. rosyjskiego i/lub j. angielskiego;

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne - kierunkowe;

  • Znajomość systemów do zarządzania przepływem produktów w magazynie.

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia;

  • W pełni finansowane ubezpieczenie grupowe i prywatną opiekę medyczną;

  • Możliwość rozwoju Twoich umiejętności poprzez udział w szkoleniach organizowanych zarówno przez firmę jak i tych inicjowanych przez Ciebie;

  • Świetną atmosferę, pyszną kawę, eventy - niespodzianki;

  • Praca w nowej, naprawdę dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej organizacji.

Od zera do setki - odkąd AUTODOC został założony w 2008, uplasował się na pozycji lidera internetowej sprzedaży części samochodowych w Europie. Dzięki silnej orientacji na klienta i dostosowanej na popyt gamie produktów, która obejmuje obecnie około 2,5 miliona części i akcesoriów od 870 producentów dla 166 marek samochodów, dążymy do utrzymania tego pomyślnego kursu, ciągłego doskonalenia i dalszego wzmacniania naszej pozycji rynkowej.

AUTODOC Logistics Sp. z o.o. to ulokowane w Szczecinie centrum logistyczne wchodzące w skład Grupy AUTODOC. Cały czas dynamicznie się rozwijamy i zwiększamy swoją powierzchnię operacyjną, dlatego szukamy kandydata, który nie tylko zechce się z nami rozwijać, ale też będzie wspierać nas w naszych codziennych działaniach na stanowisku:

Przewiń do profilu firmy