Oferta pracy

Młodszy Specjalista IT

Multiconsult Polska sp. z o. o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Multiconsult Polska Sp. z o. o. jest jedną z czołowych firm konsultingowych w kraju i oferuje usługi w zakresie: multidyscyplinarnego doradztwa technicznego i środowiskowego, projektowania, zarządzania projektami, weryfikacji dokumentacji, audytów technicznych i środowiskowych oraz nadzorów inwestorskich i bankowych. Obszar działania obejmuje projekty infrastrukturalne, ochrony środowiska i przemysłowe.

Obecnie poszukujemy:

Młodszego Specjalisty IT
(miejsce pracy: Warszawa)

Zadania:

  • Obsługa zgłoszeń na platformie helpdesk;
  • Rozwiązywanie problemów z oprogramowaniem i systemami Windows;
  • Montaż sprzętu komputerowego;
  • Instalacja oprogramowania.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziane wykształcenie techniczne);
  • Doświadczenie w pracy IT (serwisant/helpdesk) - minimum 6 miesięcy;
  • Znajomość Windows 7 – Windows 10;
  • Znajomość pakietu MS Office 365;
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętność montażu sprzętu komputerowego;
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji: ok. 300 pracowników w kilku biurach na terenie całej Polski
  • Przyjazną atmosferę w pracy w wykwalifikowanym zespole wśród ludzi z pasją
  • Zdobycie cennego doświadczenia
  • Prywatną opieka medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie, szkolenia językowe, kartę sportową i inne
  • Pyszną kawę

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesłać klikając w przycisk aplikowania.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy, aby w CV znalazła się zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane stanowisko zgodnie z poniższym wzorem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy