Oferta pracy

Młodszy Specjalista IT

BLACKSTONES CS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Floriańska 2, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

BLACKSTONES CS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Floriańska 2

Warszawa

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • dbałość o bezpieczeństwo informatyczne firmy – dane i sprzęt

  • bezpośrednie wsparcie i rozwiązywanie problemów użytkowników (lokalnie jak i zdalnie)

  • instalacja, konfiguracja oprogramowania oraz innych urządzeń (stacje robocze, drukarki, urządzenia sieciowe itp.)

  • zarządzanie kontami oraz dostępami służbowymi pracowników - nadawanie/usuwanie kont oraz dostępów

  • dokumentowanie konfiguracji sprzętu i oprogramowania

  • zarządzanie sprzętem komputerowym

  • bezpośrednia współpraca z Administratorem IT

  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami

Nasze wymagania

  • umiejętności w zakresie instalowania i konfigurowania systemu Windows 10

  • umiejętności diagnozowania i rozwiązywania problemów użytkowników

  • znajomość podstawowych zagadnień z zakresu sieci LAN i WAN, protokołu TCP/IP

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację i czytanie dokumentacji technicznej

  • gotowość do nauki i chęć dalszego rozwoju

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • bardzo dobra organizacja pracy

Mile widziane

  • mile widziani studenci lub absolwenci kierunków informatycznych lub pokrewnych

  • znajomość aplikacji Sage Symfonia

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne)

  • dostęp do platformy benefitowej

  • pracę w przyjaznym zespole nastawionym na współpracę,

  • nieograniczony dostęp do wiedzy z zakresu rachunkowości, podatków, finansów

  • współpracę z biegłymi rewidentami oraz doradcami podatkowymi

Jesteśmy wiodącym dostawcą usług BPO dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Portfolio naszych usług obejmuje księgowość, kadry i płace, usługi doradczo-podatkowe oraz zarządzanie sekretariatem korporacyjnym. Przewagę konkurencyjną zapewnia nam zespół doskonale wykwalifikowanych i zaangażowanych specjalistów, wysoki standard obsługi klienta oraz bogate doświadczenie w świadczeniu usług na rzecz podmiotów z szerokiego spectrum sektorów przemysłu. Firma została założona w 2009 roku, zatrudnia 120 pracowników w dwóch lokalizacjach w Polsce, Warszawie i Katowicach.

Przewiń do profilu firmy