Oferta pracy

Młodszy Specjalista IT

C&A Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

C&A Polska Sp. z o.o.

aleja Jana Pawła II 80

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie użytkowników w obszarze infrastruktury IT

  • instalacja oraz konfiguracja oprogramowania

  • konfiguracja i konserwację sprzętu

  • przygotowanie i zarządzanie inwentaryzacją

  • analiza błędów, zarządzanie licencjami

  • wsparcie IT przy otwarciach nowych sklepów

Nasze wymagania

  • znajomość systemów Windows, środowisk sieciowych, ITIL

  • wykształcenie techniczne

  • samodzielność w działaniu

  • doskonałe umiejętności planowania i organizowania pracy własnej

  • gotowość do częstych podróży służbowych po całej Polsce

  • komunikatywna znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego (min. B2)

To oferujemy

  • szacunek przełożonych,

  • rabat do sklepów C&A,

  • prywatna opieka medyczna,

  • premie,

  • możliwość korzystania z Multisport

C&A jako renomowana sieć sklepów odzieżowych stawia na rodzinną i bezpieczną atmosferę pracy w otwartym i pełnym zaufania środowisku.

Jeśli chcesz pracować w dynamicznym, międzynarodowym środowisku, czekamy na Twoją aplikację w języku angielskim lub niemieckim

Przewiń do profilu firmy