Oferta pracy

Młodszy Specjalista IT

E-NET.COM SP. Z O.O.O firmie

2 500‐3 500 zł / mies. (zal. od umowy)
Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy firmą informatyczną działającą od blisko dwudziestu lat na rynku usług IT. Poszukujemy pracowników do obsługi systemów informatycznych Klientów naszej firmy na terenie Warszawy i okolic.

Opis stanowiska:

  • Współpraca w administracji środowiskiem informatycznym Klientów,
  • Wsparcie dla działań zespołu Help Desk
  • Monitorowanie procesu realizacji zgłoszeń oraz raportowanie

Wymagania:

  • Wykształcenie o profilu informatycznym (Technik, Student)
  • Bardzo dobra znajomość systemów Microsoft Windows 10
  • Podstawowa znajomość zagadnień sieci LAN, WAN, VPN
  • Bardzo dobra znajomość pakietu biurowego MS Office
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji administracyjnych
  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej w języku angielskim, prowadzenie korespondencji na tematy techniczne
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Zapewniamy stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Szkolenia i rozwój kompetencji.
  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Dopuszczamy również współpracę z osobami prowadzącymi działalność gospodarczą.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy