Ta oferta pracy jest nieaktualna od 85 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista IT

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    IT Solution s.c.

    IT Solution to dynamicznie rozwijająca się firma z branży IT, świadcząca m.in. usługi outsourcingowe.

    Istniejemy na rynku już ponad 10 lat. Posiadamy bogate doświadczenie i stale rozwijamy się, aby oferować naszym klientom obsługę informatyczną na najwyższym poziomie.

    Zapraszamy do rekrutacji osoby chcące rozwijać swoje umiejętności i zdobywać doświadczenie.
    Jesteśmy otwarci na chętnych do pracy kandydatów. Dla nas liczą się chęci, zaangażowanie i umiejętności a nie certyfikaty i dyplomy.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    Stanowisko Młodszego Specjalisty IT polega na bieżącej obsłudze naszych klientów. Pomoc świadczona jest zarówno zdalnie, jak i lokalnie w siedzibach naszych klientów.

    Młodszy Specjalista odpowiada za rozwiązywanie bieżących problemów zgłaszanych bezpośrednio do niego oraz przez system do zarządzania zadaniami.

    Zakres świadczonej pomocy jest bardzo szeroki począwszy od wymiany tonerów w drukarce, poprzez naprawę sieci a skończywszy na przygotowaniu i konfiguracji środowiska serwerowego.

    W związku ze specyfiką wykonywanej pracy, zakres obowiązków może okazać się bardzo płynny.

    Wymagania jakie musi spełniać kandydat na stanowisko Młodszego Specjalisty IT:

    • dobra znajomość sieci LAN, WLAN, VLAN, VPN
    • dobra znajomość protokołu TCP/IP
    • dobra znajomość oprogramowania serwerowego MS Windows Server
    • dobra znajomość środowiska AD
    • dobra znajomość systemów operacyjnych z rodziny MS Windows
    • dobra znajomość systemów Linux
    • prawo jazdy kat. B
    • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
    • dobra organizacja pracy

    Mile widziane:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • znajomość nowości na rynku IT
    • znajomość aktualnych trendów w branży IT
    • kreatywność i nieszablonowe myślenie
    • znajomość programów RAKS SQL, OPTIMA, WF-MAG, SYMFONIA
    • znajomość rozwiązań VoIP

    Oferujemy:

    • wynagrodzenie stałe lub uzależnione od efektów pracy
    • szkolenia produktowe oraz szkolenia podnoszące kompetencje
    • pracę w młodym stale rozwijającym się zespole
    • pracę z nowymi technologiami
    • możliwość zdobycia doświadczenia
    • elastyczne godziny pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez IT Solution s.c. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest IT Solution s.c. z siedzibą w Warszawie przy ul. Bystrzyckiej 28B. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.