Oferta pracy

Młodszy Specjalista IT

CANON OPHTHALMIC TECHNOLOGIES Sp. z o.o.O firmie

CANON OPHTHALMIC TECHNOLOGIES Sp. z o.o.

plac Strzelecki 25

Wrocław

Do naszego wrocławskiego zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • inwentaryzowanie i przygotowywanie sprzętu IT dla użytkowników
  • rozwiązywanie podstawowych problemów pracowników ze sprzętem, siecią i oprogramowaniem
  • wykonywanie diagnostyki i prostych napraw sprzętu komputerowego
  • współpraca z administratorem przy projektach związanych z bezpieczeństwem i rozwojem infrastruktury
  • reagowanie na zauważone nieprawidłowości
  • wsparcie administratora systemów IT

OCZEKIWANIA

  • znajomość sprzętu komputerowego (komputery, laptopy)
  • podstawowa wiedza z zakresu sieci komputerowych
  • umiejętność obsługi pakietu Office (Outlook, Excel)
  • chęć do nauki
  • sumienność i dokładność

Mile widziane

  • znajomość Virtual Box/zagadnień związanych z wirtualizacją
  • znajomość biznesowych rozwiązań antywirusowych
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • realizację codziennych zadań przy wsparciu eksperta
  • dogodna lokalizacja i elastyczne godziny pracy
  • możliwość pracy zdalnej
  • bezpłatna prywatna opieka medyczna
  • system kafeteryjny MyBenefit/Multisport finansowany przez pracodawcę
  • dofinansowany kurs języka angielskiego
  • dofinansowanie do wypoczynku
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Canon Ophthalmic Technologies Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, Pl. Strzelecki 25, jako Administrator Danych Osobowych, informuje Pana/Panią, iż: podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu rekrutacji; posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania; podane dane będą przetwarzane na podstawie ustawy o Ochronie Danych Osobowych; dane osobowe będą przechowywane przez okres do 2 lat od zakończenia rekrutacji o ile wyrazi Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy