Oferta pracy

Młodszy Specjalista IT

CANON OPHTHALMIC TECHNOLOGIES Sp. z o.o.

plac Strzelecki 25

Śródmieście

Wrocław

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

Jesteśmy liczącą ok. 40 specjalistów firmą realizującą projekty polegające na tworzeniu i rozwijaniu oprogramowania dla wybranych produktów medycznych japońskiej firmy Canon. Tworzone przez nas oprogramowanie wykorzystywane jest m.in. w urządzeniach medycznych do zaawansowanej diagnostyki okulistycznej, takich jak skaner OCT czy kamera Fundus. .

Twój zakres obowiązków

  • Udział w realizacji zamówień sprzętu i oprogramowania

  • Codzienna pomoc pracownikom w rozwiązywaniu problemów (m.in. diagnostyka awarii, monitoring i konfiguracja sprzętu komputerowego czy instalacja/deinstalacja aplikacji)

  • Udział w realizacji projektów Zespołu IT

  • Udział w administracji systemami sieciowymi, AD, Office 365, antywirusowym i innymi

  • Prowadzenie dokumentacji

  • Ewidencja oprogramowania oraz sprzętu komputerowego

  • Przygotowywanie nowych stanowisk pracy

Nasze wymagania

  • Znajomość sprzętu komputerowego oraz systemu Microsoft Windows

  • Chęć nauki i rozwijania swoich umiejętności

  • Przynajmniej podstawowa znajomość działania sieci i systemów komputerowych

  • Znajomość podstawowych zagadnień dotyczących bezpieczeństwa IT

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Pozytywna energia oraz zaangażowanie

  • Komunikatywność

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Bezpłatna prywatna opieka medyczna

  • System kafeteryjny MyBenefit/Multisport

  • Pakiet szkoleniowy

  • Dofinansowywane certyfikaty branżowe

  • Dofinansowany kurs języka angielskiego

  • Dofinansowanie do wypoczynku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Takie dajemy możliwości rozwoju:

  • Pracę z doświadczoną kadrą

  • Możliwość nabycia umiejętności w zakresie obsługi:

  • Active Directory

  • Office 365

  • przełączników sieciowych

  • usług opartych na Windows Server

  • serwerów Windows i Linux

Od 2010 roku nasza firma należy do globalnej grupy kapitałowej Canon z siedzibą w Tokio, zatrudniającej na całym świecie ponad 180 000 pracowników. W Canon Ophthalmic Technologies pracuje obecnie około 50 osób, tworząc współpracujące w świetnej, kameralnej atmosferze zespoły naukowców, programistów i testerów. Nasze biura zlokalizowane są we Wrocławiu oraz w Toruniu.

Przewiń do profilu firmy