Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista IT

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.12.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy z Wrocławia,
    od ponad 25 lat specjalizujemy się
    w usługach poligraficznych
    najwyższej jakości.

    Dzięki doświadczeniu naszych
    pracowników oraz jasnej wizji
    i strategii rozwoju chcemy zostać
    liderem rynku usług
    poligraficznych dla biznesu
    w Polsce.

    Pomożesz nam?

    Otwieramy rekrutację na stanowisko

    Na co możesz liczyć na starcie:

    Umowa
    o pracę
    Wypłata zawsze
    na czas
    Karta
    Multisport
    Dofinansowanie
    do posiłków
    Paczki na
    święta
    Imprezy integracyjne
    Pakiet
    medyczny

    Zakres obowiązków

    obsługa zgłoszeń użytkowników w zakresie systemów komputerowych i sprzętu IT,
    nadzór nad prawidłowym działaniu infrastruktury IT,
    wsparcie pracowników firmy w rozwiązywaniu bieżących problemów ze sprzętem IT,
    instalacje i konfiguracja oprogramowania,
    konserwacja oraz serwis infrastruktury sprzętowej firmy,
    ewidencja sprzętu IT,
    tworzenie dokumentacji na potrzeby działu IT.

    Poszukiwane kompetencje

    wykształcenie min. średnie kierunkowe, bądź w trakcie studiów informatycznych,
    mile widziane doświadczenie zawodowe na analogicznym, bądź pokrewnym stanowisku,
    bardzo dobra znajomości systemów operacyjnych Windows/Linux/Unix,
    znajomość budowy i działania sprzętu komputerowego,
    znajomość oprogramowania biurowego i narzędziowego,
    znajomość zagadnień systemów wirtualizacyjnych (VMWare, etc),
    podstawowa znajomość funkcjonowania sieci komputerowych,
    umiejętność diagnozowanie i szybkiego reagowania na zgłoszone problemy,
    umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy,
    otwartość na zdobywanie wiedzy i nowych umiejętności.

    Poza umiejętnościami i doświadczeniem
    ważne dla nas są także:

    top
    top
    top

    Chęć do nauki

    uczymy się od siebie,
    wyciągamy wnioski
    i stale poszukujemy
    nowych rozwiązań

    Otwartość

    stawiamy na jasną
    komunikację,
    pozytywne nastawienie
    oraz życzliwość i szacunek

    Rzetelność

    Każdą czynność
    realizujemy w trosce
    o detale  i efekty
    najwyższej jakości

    Dlaczego warto?

    W KEA czuję, że jestem na swoim miejscu - czuję się potrzebny i doceniany.

    Dla mnie najważniejsza jest przewidywalność i stabilność KEA, a także dobre relacje na linii pracownik – pracodawca. Na przestrzeni lat widzę, jak firma się rozwija, a ja razem z nią.

    Doceniam to, że przykład idzie z góry, a pracowników traktuje się tak samo, jak Klientów - z pieczołowitością.

    Jeśli cechuje Cię zaangażowanie i lubisz czuć się w pracy, jak w drugim domu - zapraszamy do KEA.

    Tomasz, Magazynier

    Prosimy o składanie aplikacji, CV i listu motywacyjnego.

    W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu
    71 33 44 325 .

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko w wybranymi kandydatami. Dziękujemy za nadesłane aplikacje.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do KEA IBB Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez KEA IBB Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

    W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]