Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista/ka ds. IT

ExperisO firmie

4 500–5 000
brutto / mies.
  • mazowieckie
    mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie masowymi dostawami akcesoriów IT do użytkowników końcowych (lokalnie i za pośrednictwem usług pocztowych)
  • Rozwiązywanie incydentów i zgłoszeń w odpowiednim czasie (narzędzie ServiceNow)
  • Analiza systemów (w tym konsultacje z użytkownikami)

Wymagania pracodawcy

  • Przynajmniej pół roku doświadczenia w korporacji (lokalne wsparcie IT lub Service Desk/ Helpdesk)
  • Dobra znajomość infrastruktury IT klienta końcowego (komputery osobiste)
  • Dobra znajomość oprogramowania Microsoft (Windows 10, Office 365)
  • Podstawowa znajomość i zrozumienie protokołów sieciowych i infrastruktury sieciowej
  • Umiejętność pracy na systemie ticketowym (ServiceNow jest mile widziana)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2 - praca w wielojęzycznym zespole i środowisku

Pracodawca oferuje

  • Wynagrodzenie w zależności od posiadanego doświadczenia 4500 - 5000 zł brutto
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (umowa zlecenie oraz B2B również są możliwe)
  • Prywatna opieka medyczna Medicover
  • Dofinansowanie karty Multisport
  • Dostęp do platformy szkoleniowej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna

Experis jest globalną firmą doradztwa personalnego, adresowaną do specjalistów i kadry zarządzającej w obszarze IT. Wykorzystując potencjał kandydatów zapewniamy im wszechstronny rozwój zawodowy, łącząc ich z wiodącymi na rynku pracodawcami. Każdą technologię można kupić, ale prawdziwą wartością w biznesie są ludzie. Pozwól nam pomóc w rozwoju Twojej zawodowej przyszłości.

Aktualne oferty pracodawcy
MSP/082/MST

Młodszy Specjalista/ka ds. IT, mazowieckie