Młodszy Specjalista/ -ka ds. Kadr i Płac

Krotoski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

aleja Władysława Bartoszewskiego 15

Górna

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie przy obsłudze kadrowo-płacowej doświadczonych specjalistów

  • przygotowanie danych do sporządzania list płac, rozliczeń podatkowych oraz rozliczeń ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych

  • wprowadzanie i aktualizacja danych w systemach kadrowo-płacowych

  • wsparcie w prowadzeniu ewidencji nieobecności chorobowych, urlopowych i innych nieobecności, ważności badań lekarskich i szkoleń BHP pod okiem doświadczonych specjalistów

  • zbieranie danych niezbędnych do przygotowania analiz, zestawień, raportów kadrowo-płacowych

  • udział w opracowaniu procedur i dokumentów kadrowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie kierunkowe

  • chęć zdobycia doświadczenia i rozwoju w obszarze kadr i płac

  • skrupulatność, dokładność oraz dobra organizacja pracy

  • znajomość pakietu MS Office – zwłaszcza MS Excel

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • kurs z zakresu kadr i płac

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w firmie będącej liderem na rynku

  • możliwość rozwoju zawodowego, stymulujące i przyjazne środowisko pracy

  • okres wdrożenia w asyście specjalistów

  • bezpłatny parking

  • dostęp do najnowszych technologii branży motoryzacyjnej

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań

  • zniżki pracownicze m.in. na usługi serwisowe

  • możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym

  • dofinansowanie do opieki medycznej oraz karty sportowej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

Grupa Krotoski jest jednym z najbardziej renomowanych, autoryzowanych dealerów marki Audi, Porsche, Volkswagen i Skoda w Polsce. Najważniejsze to robić to, co się lubi! Nasz zespół tworzą pozytywnie zakręceni pasjonaci.

Przewiń do profilu firmy