Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy specjalista/ka ds. PR

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.11.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kaczmarski Group Nowe horyzonty w biznesie

    Szukasz lepszej pracy? Poszukujesz zatrudnienia po raz pierwszy? Pracuj w branży w której pomagasz przedsiębiorcom!

    Zacznij podążać z nami na stanowisku:

    Miejsce pracy: Wrocław

    Zadania:

    • utrzymywanie kontaktu z mediami (przygotowywanie informacji prasowych, wywiadów, prezentacji, odpowiadanie na zapytania dziennikarzy),
    • tworzenie raportów związanych z tematyką finansową,
    • przeprowadzanie badań opinii społecznej,
    • prowadzenie komunikacji wewnętrznej oraz w mediach społecznościowych,
    • koordynacja i wdrażanie strategii wizerunkowych,
    • analiza rynku i konkurencji oraz działania sponsoringowe.

    Wymagania na stanowisku:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe lub doświadczenie w pracy w mediach (dział lub agencja PR),
    • swoboda i lekkość w posługiwaniu się językiem polskim – w naszej pracy przekładamy trudne finansowe tematy na zrozumiałe dla wszystkich komunikaty,
    • wiedza o prowadzeniu badań opinii społecznej (konstruowanie kwestionariusza pytań, analiza uzyskanych wyników),
    • umiejętność równoczesnego realizowania kilku projektów,
    • nieszablonowe myślenie i kreatywność,
    • znajomość zagadnień i narzędzi PR oraz rynku mediów,
    • znajomość pakietu MS Office, obsługi CMS.

    W ramach współpracy zapewniamy:

    • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznej organizacji nastawionej na sukces rynkowy,
    • możliwość współkreowania polityki komunikacyjnej naszych podmiotów,
    • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę),
    • dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy,
    • możliwość skorzystania z benefitów oraz opieki zdrowotnej.