Asystent/-ka ds. sprzedaży internetowej

  • Kraków, małopolskie
  • Asystent
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat, Część etatu
  • 14.08.2019
  • Ważna jeszcze 25 dni (do 13.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AmStadion sp. z o.o.

    Cześć!

    Szukamy fanki/fana piłki nożnej do pracy w sklepie internetowym PodStadionem.pl. Jeśli piłka nożna to Twoja pasja, jesteś otwarta/y na ludzi, potrafisz pisać po polsku, interesujesz się e-commerce i/lub fotografią, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

    Miejsce pracy: Kraków

    Twoje główne obowiązki:

    • Dodawanie produktów na stronę internetową sklepu
    • Tworzenie opisów produktów
    • Aktualizacja stanów magazynowych
    • Zarządzanie zdjęciami, banerami i komunikacją na stronie sklepu
    • Pomoc przy realizacji dostaw i zamówień
    • Pomoc przy innych procesach w zależności od bieżących potrzeb

    Czego oczekujemy od Ciebie?

    • Piłka nożna to Twoja pasja
    • Posiadasz status studenta
    • Doskonale posługujesz się językiem polskim
    • Znasz język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację pisemną
    • Nie boisz się programu Microsoft Excel
    • Jesteś dokładna/y, odpowiedzialna/y i otwarta/y na nowe wyzwania

    Był(a)byś dla nas dużym wzmocnieniem, jeśli:

    • Interesujesz się fotografią i potrafisz obrabiać zdjęcia
    • Znasz język niemiecki co najmniej na poziomie podstawowym

    Oferujemy:

    • Umowę zlecenia w wymiarze 30-40 godzin tygodniowo (zależnie od Twojej dyspozycyjności)
    • Płatne urlopy (20 dni w ciągu roku)
    • Pakiet medyczny ENEL-MED
    • Możliwość zakupu odzieży i obuwia sportowego w cenach hurtowych
    • Luźną atmosferę
    • Umowę o pracę po zakończeniu studiów

    Zgłoszenie powinno zawierać:

    • CV
    • Kilka zdań o sobie, które uważasz za istotne z punktu widzenia rekrutacji
    • Jeśli interesujesz się fotografią, wyślij linki do przykładowych zdjęć (np. link do konta na Instagramie)