Oferta pracy

Młodszy Specjalista/ka ds. Zapewnienia Jakości

Marflex - M.J. Maillis Poland. Sp. z o.o.

  • Przemysłowa 4, Karczew (pow. otwocki)
    Karczew (pow. otwocki), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Przemysłowa 4

Karczew (pow. otwocki)

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie analiz jakościowych surowców, wyrobów gotowych na zgodność z wymogami jakościowymi

  • Sporządzanie dokumentacji jakościowych (raporty, atesty jakościowe)

  • Nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym

  • Nadzór nad harmonogramem badań oraz wyrobem niezgodnym

  • Szkolenie jakościowe podległych pracowników oraz pracowników działu produkcji

  • Inicjowanie działań naprawczych oraz współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi w zakresie poprawy jakości

  • Praca głównie w środowisku produkcyjnym

  • Okres próbny – praca w systemie zmianowym na stanowisku kontrolnym na produkcji

Podział czasu pracy
60%

Praca w środowisku produkcyjnym

40%

Praca biurowa

Nasze wymagania

  • 2-3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze jakości w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych – warunek konieczny

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane chemiczne)

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność ustalania priorytetów

Mile widziane

  • Znajomość systemu SAP – mile widziana

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku stwarzającym doskonałe możliwości zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym

  • Udział w ciekawych projektach

  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach obowiązującego systemu szkoleń

  • Bezpłatną opiekę medyczną w Medicover

  • Ubezpieczenie grupowe dla pracowników i członków rodziny

  • Realne wsparcie z ZFŚS – dofinansowanie do wypoczynku, bony świąteczne

  • Elastyczne godziny pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku