Oferta pracy

Młodszy Specjalista - kadry i płace

EAGLE RECRUITMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

5 0007 000 brutto / mies.
  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Nasz klient to renomowana firma outsourcingowa z obszaru kadr, płac i księgowości. W ramach powiększania zespołu, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. kadr i płac.

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie starszego specjalisty lub samodzielna obsługa kadrowa przydzielonych klientów firmy,

  • udział lub samodzielne naliczanie wynagrodzeń, rozliczanie umów cywilno-prawnych, tworzenie list płac,

  • udział w sporządzaniu deklaracji PIT, ZUS, PFRON,

  • kontakt z instytucjami zewnętrznymi (ZUS, US, GUS, PFRON) oraz klientami.

Wymagania pracodawcy

  • pierwsze doświadczenie w obszarze płac,

  • znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatkowych,

  • znajomość zagadnień z zakresu naliczania wynagrodzeń oraz rozliczania umów cywilno-prawnych,

  • znajomość MS Office i programu Płatnik,

  • nastawienie na współpracę w zespole,

  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Pracodawca oferuje

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od aktualnych umiejętności,

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość awansu w strukturach firmy,

  • udział w szkoleniach i projektach rozwojowych,

  • pełne wsparcie we wdrożeniu do obowiązków,

  • prywatna opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do nauki języków obcych, ubezpieczenie na życie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie