Oferta pracy

Młodszy Specjalista Kategorii Produktów

CASTORAMA POLSKAO firmie

  • Krakowiaków 78, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

CASTORAMA POLSKA

Krakowiaków 78

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wspieranie Kierownika Rynku Produktów oraz Zespołu ds. Planowania Handlu w tworzeniu całościowego modelu sprzedaży, realizującego przynoszącą zysk sprzedaż we wszystkich kanałach oraz wzrost udziału w rynku

  • przygotowywanie raportów o sprzedaży, marży netto i zapasie, statystyk oraz prezentacji

  • przygotowanie raportów i prezentacji dotyczących badań poziomu satysfakcji klienta

  • pozyskiwanie precyzyjnych danych oraz informacji dot. produktów/projektów we wszystkich kanałach sprzedaży

  • odpowiedzialność za prawidłowy przepływ informacji pomiędzy działem handlowym, sklepami oraz działami handlowymi w ramach grupy Kingfisher

  • wspieranie procesu planowania sprzedaży oraz zmian asortymentu we wszystkich kanałach sprzedaży

  • uczestnictwo we wdrażaniu asortymentu produktów, aktualizacja katalogów produktów

  • wspieranie procesu planowania oraz likwidacji zapasu we wszystkich kanałach sprzedaży

  • tworzenie centralnych zamówień na kampanie billboardowe oraz kampanie w alejkach sklepów (na podstawie deklaracji sklepów)

  • wspieranie Kierownika Kategorii Produktów w codziennej pracy związanej z zarządzaniem podległymi kategoriami

Nasze wymagania

  • pasja do handlu i rynku home improvement

  • nastawienie na klienta

  • systematyczny styl pracy

  • umiejętności analityczne

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

  • bardzo dobra znajomość narzędzi PowerPoint i Excel

  • umiejętność pracy w zespole

  • doświadczenie zawodowe w handlu detalicznym oraz wiedza o klientach, konkurencji, produktach, kanałach sprzedaży oraz rynku DIY będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Wspaniałą atmosferę pracy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Gwarantowane premie roczne

  • Szereg szkoleń i rozwój

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • siłownia w biurze

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • platforma kafeteryjna

Castorama to największa w Polsce sieć sklepów typu Home Improvement (DIY). Od lat umożliwiamy milionom Polaków poprawę warunków mieszkaniowych.

Jesteśmy częścią Grupy Kingfisher, która posiada obecnie ponad 1300 sklepów, łącznie w 8 krajach.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli masz doświadczenie w pracy analitycznej z wykorzystaniem baz danych i chcesz aktywnie wspierać kształtowanie polityki cenowej u lidera rynku DIY, dołącz do naszego zespołu!