Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista komunikacji marketingowej i PR

INNTU sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Jeśli lubisz projekty komunikacyjne, ciekawie piszesz i masz 2-letni staż w obszarze PR i marketingu – zapraszamy do Inntu! Jesteśmy ambitną i szybko rosnącą agencją, nagradzaną przez branżę i docenianą przez klientów

Nasze wymagania

  • Szukamy osoby, która umie pracować projektowo, sprawnie tworzy treści, lubi rozmawiać z ludźmi i chce rozwijać się w agencji komunikacyjnej

  • Płynne poruszanie się w świecie digital: mediów społecznościowych, webinarów, stron www czy e-mail marketingu, jest dla nas bardzo ważne

  • Oczekujemy umiejętności sprawnego przygotowywania treści – od krótkiej notki, przez wpis na Facebooka czy LinkedIn, materiał na Tik-Toka czy post blogowy, po dłuższe opracowania

  • Umiejętności graficzne i przygotowywanie kampanii reklamowych w social media będą plusem

  • Spodziewamy się minimum roku, a najlepiej 2-3 lat doświadczenia w pracy przy projektach komunikacyjnych (w agencji, firmie, mediach, organizacji pozarządowej lub publicznej)

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie jest u nas niezbędna

To oferujemy

  • Pracę zarówno dla klientów o zasięgu globalnym, jak i mocnych marek lokalnych, a także dla projektów społecznych

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia

  • Super zespół: opiekę doświadczonych mentorów i nietuzinkowe możliwości rozwoju

  • Pracę w Warszawie i Trójmieście

  • Laptop i pracę w chmurze, profesjonalnymi narzędziami

  • Biznesową zabawę LEGO w godzinach pracy (tak, to nie pomyłka!)

  • Widok na morze z okna z biura w Gdańsku

O nas

Jesteśmy ambitną agencją komunikacji marketingowej, z biurami w Warszawie i w Gdańsku. Prowadzimy projekty komunikacyjne największych korporacji i startupów w Polsce i za granicą.

Nasze projekty docenia branża: jesteśmy laureatami m.in. pięciu nagród w konkursie Złote Spinacze.