Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista Kontroli Jakości

Fagron Sp. z o.o.O firmie

  • Trzebinia, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Fagron Sp. z o.o.

Armii Krajowej 3

Trzebinia

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie i nadzorowanie badań analitycznych w oparciu o normy, specyfikacje i farmakopee
  • Badanie próbek surowców, wyrobów gotowych i materiałów opakowaniowych
  • Weryfikacja metod analitycznych
  • Sporządzanie raportów opisujących wyniki analiz zgodnie z przyjętym systemem jakości
  • Prowadzenie dokumentacji analitycznej oraz jej archiwizacja, zgodnie z zasadami zawartymi w procedurach i instrukcjach

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego z zakresu chemii, farmacji, biologii lub biotechnologii
  • Praktyki w klasycznej chemii analitycznej
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office
  • Umiejętności współpracy w zespole, przy jednoczesnej odpowiedzialności za powierzone zadanie
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Znajomość zasad GMP i GLP będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Pakiet opieki medycznej
  • Dofinansowanie do kart MultiSport
  • Pracę w dynamicznym zespole w rozwijającej się firmie

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • spotkania integracyjne

Fagron Sp z o.o.– prężnie rozwijająca się międzynarodowa firma farmaceutyczna, lider w obszarze leków recepturowych. Dążymy do poprawy poziomu życia milionów ludzi na całym świecie poprzez rozwój unikalnych konceptów i innowacyjnych rozwiązań, w celu zaspokojenia wzrastającego na skalę światową zapotrzebowania na leki farmaceutyczne dostosowane do Indywidualnych potrzeb.

CZY CHCESZ ROZWIJAĆ SWOJĄ KARIERĘ W LABORATORIUM KONTROLI JAKOŚCI, W PRĘŻNIE ROZWIJAJĄCEJ SIĘ MIEDZYNARODOWEJ FIRMIE FARMACEUTYCZNEJ?

JESTEŚ DOBRZE ZORGANIZOWANY, UMIESZ WYKONYWAĆ ANALIZY KLASYCZNE?

ŚWIETNIE, MAMY DLA CIEBIE IDEALNĄ PROPOZYCJĘ!

Młodszy Specjalista Kontroli Jakości, Armii Krajowej 3, Trzebinia