Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista Kontroli Jakości

GTX SERVICE SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Pograniczna 2/4, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

GTX SERVICE SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Pograniczna 2/4

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie badań laboratoryjnych narzędzi ręcznych

  • tworzenie raportów dot. jakości i bezpieczeństwa badanych produktów

  • tworzenie kart produktów

Nasze wymagania

  • umiejętność posługiwania się narzędziami ręcznymi

  • wykształcenie minimum średnie techniczne

  • znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • przyuczenie do pracy na stanowisku

  • prywatną opiekę medyczną

  • pakiet świadczeń socjalnych, w tym platforma My Benefit

GTX Service jest firmą specjalizującą się w obsłudze serwisowej i posprzedażowej wiodących marek. W ofercie firmy znajdują się części zamienne, usługi okołonarzędziowe oraz pierwsza w Polsce wypożyczalnia elektronarzędzi online. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie.

Przewiń do profilu firmy