Oferta pracy

Młodszy Specjalista Kontroli Jakości

Bowil Biotech Sp. z o.o.O firmie

Bowil Biotech Sp. z o.o.

Skandynawska 7

Władysławowo

Bowil Biotech sp. z o.o. - jest jedną z najnowocześniejszych fabryk bionanocelulozy na świecie, wybudowaną zgodnie ze standardami farmaceutycznego GMP. W 2015 roku Bowil został zwycięzcą konkursu - "Przemysłowa Inwestycja Roku 2014" w kategorii "Innowacyjna Inwestycja Roku" - organizowanym przez Tereny Inwestycyjne oraz Bank Gospodarstwa Krajowego.

Główne Zadania

  • Kontrola jakości dostaw surowców, opakowań
  • Kontrola jakości wyrobu w trakcie produkcji
  • Realizacja postanowień ISO 13485 zgodnie z wymaganiami obowiązujących procedur
  • Przygotowywanie odczynników do analiz chemicznych
  • Przeprowadzanie analiz chemicznych
  • Pobieranie próbek surowców, półproduktów i gotowych produktów do badań
  • Pobieranie materiału do analiz mikrobiologicznych
  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej
  • Przygotowywanie pożywek i ich zaszczep
  • Utrzymywanie szczepu produkcyjnego

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe  biotechnologiczne, farmaceutyczne, chemiczne, biologiczne lub pokrewne
  • doświadczenie na stanowisku 2-letnie
  • bardzo dobra znajomość pakietu Office (Excel, Word)
  • znajomość języka angielskiego – poziom średnio zaawansowany
  • umiejętność pracy zespołowej

Zapewniamy:

  • Rozwijającą pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
  • Współpracę z międzynarodową firmą z branży wyrobów medyczny o ugruntowanej pozycji na rynku światowym
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Narzędzia pracy niezbędne do realizacji powierzonych zadań
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy