Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista Kontroli Jakości

KET POLAND sp. z o.o.O firmie

  • Macieja Wilczka 4, Zabrze
    Zabrze, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

KET POLAND sp. z o.o.

Macieja Wilczka 4

Zabrze

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie jakości procesów produkcyjnych.

  • Zapewnianie jakości wyrobu gotowego.

  • Analizę danych jakościowych i podejmowanie działań zapobiegawczych.

  • Udział we wdrażaniu nowych projektów, współpraca z działami odpowiedzialnymi za projekt, produkcję i proces.

  • Rozwój i stabilizację systemu zarządzania jakością w procesach produkcyjnych.

  • Udział w audytach wewnętrznych.

  • Przeprowadzanie analiz przyczynowo skutkowych w przypadku wystąpienia problemów jakościowych.

  • Współpraca z innymi działami w celu rozwiązania problemów jakościowych.

  • Raportowanie.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w produkcji na linii montażowej i/lub wtryskarkach - analiza wad i ulepszanie procesu.

  • Znajomość narzędzi jakościowych oraz metod rozwiązywania problemów wraz z dokumentacją jakościową

  • Umiejętność posługiwania się rysunkiem technicznym

  • Umiejętność wykonywania pomiarów narzędziami kontrolno-pomiarowymi

  • Znajomość zasad nadzoru nad komponentem, wyrobem niezgodnym oraz metodologia analizy

  • Analityczne podejście do rozwiązywania problemów

  • Umiejętność analizowania problemów jakościowych i badanie przyczyn występowania niezgodności

  • Język angielski na poziomie swobodnej komunikacji.

  • Kandydaci muszą posługiwać się biegle Microsoft Office.

  • Aplikacja CV w języku angielskim oraz polskim.

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe techniczne (lub kilkuletnie doświadczenie praktyczne w dziale jakości)

  • Doświadczenie w pracy w dziale Jakości w zakładzie produkcyjnym (mile widziana branża automotive),

  • Doświadczenie w reżimie pracy zgodnym z normami ESD,

  • Znajomość normy IATF 16949, VDA 6.3, VDA 19 oraz standardu oceny wg CQI-23,

  • Znajomość dokumentacji jakościowej CP, FMEA, 8D,

  • Obsługa maszyny CMM

  • Znajomość narzędzi jakościowych 5W2H, Ishikawa, A3, pareto

  • Umiejętność przeprowadzania audytów

  • Praca z informatycznym zintegrowanym systemem jakościowy

  • Doświadczenie w pracy z komponentami elektronicznymi

  • Doświadczenie w pracy z detalami wtryskowymi - ocena produktów wtryskowych.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach nowopowstającej firmy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności,

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie

  • Możliwość uczestniczenia i nauki przy wdrażaniu najnowocześniejszych linii produkcyjnych i nowych projektach

  • Otwarta ścieżka rozwoju

  • Pełne wsparcie przełożonych

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

    O nas

    KET jest wiodącym producentem części samochodowych i elektronicznych w Korei, założonym w 1973 roku, mającym 47 lat historii. Posiadamy dwie fabryki w Korei oraz filie produkcyjne w Weihai w Chinach i Hanoi w Wietnamie tworząc globalną sieć produkcyjną. Ponadto istnieją biura w Szanghaju, Detroit i innych miejscach na całym świecie, aby odpowiadać na potrzeby klientów. W 2019 roku postanowiliśmy otworzyć filię KET Poland w Zabrzu, fabrykę która będzie naszą placówką wejścia do Europy. W związku z tym prowadzimy rekrutację na nowe stanowisko pracy.