Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista Laborant

Walki Sp. z o.o.O firmie

Walki Sp. z o.o.

Kiełczowska 74

Wrocław

Misją Walki jest przyspieszenie światowego przejścia na bezodpadową przyszłość w dziedzinie opakowań i promowanie wykorzystania energooszczędnych materiałów w różnych gałęziach przemysłu. Rozwiązania produktowe Walki są projektowane tak, by przynosić wartość klientom na wielu różnych rynkach - od ekologicznych materiałów do pakowania po energooszczędne materiały eksploatacyjne. Walki jest dynamicznie rozwijającą się międzynarodową grupą zorganizowaną w trzech obszarach biznesowych: Consumer Packaging, Industrial Packaging i Engineered Materials, działająca w dwunastu różnych krajach, zarówno w Europie, jak i w Azji. W 2019 roku roczne obroty grupy wyniosły ok. 400 mln euro, zatrudnionych było ok. 1000 osób. Dowiedz się więcej o nas na stronie www.walki.com.

Aktualnie do naszego zakładu produkcyjnego we Wrocławiu poszukujemy Pracownika na stanowisko:

MŁODSZY SPECJALISTA LABORANT

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Znajomość narzędzi z zakresu zarządzania jakością,
  • Znajomość technik badań laboratoryjnych,
  • Mile widziana znajomość narzędzi Lean Manufacturing i wymagań normy ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001,
  • Dokładność, rzetelność, zdolności analityczne, umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Samodzielność i odpowiedzialność w działaniu, dobra organizacja pracy,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point),
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Dbanie o poprawność przebiegu procesu produkcyjnego od strony jakościowej,
  • Prowadzenie działań związanych z rozwiązywaniem problemów jakościowych,
  • Tworzenie i nadzorowanie dokumentacji procesowej,
  • Opracowanie analiz wskaźników jakościowych,
  • Wsparcie w pracach związanych z wdrażaniem, utrzymywaniem i doskonaleniem zintegrowanego systemu zarządzania,
  • Pobieranie i przygotowywanie próbek do badań,
  • Przeprowadzanie badań surowców, produkcji w toku oraz wyrobów gotowych zgodnie z procedurami i normami oraz wprowadzanie wyników badań do systemu.

OFERUJEMY:

  • Pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, Multisport, ubezpieczenie grupowe - dla pracowników oraz ich rodzin / partnerów.
  • Gorąca pizza w piątek, premia świąteczna, system sugestii pracowniczych.
  • Stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
  • Sprzyjające warunki do rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj

(W tytule prosimy o dopisanie: Młodszy Specjalista Laborant)

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne