Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista Laboratorium Pomiarów Emisji

WESSLING Polska Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

Do najważniejszych obowiązków na powyższym stanowisku będzie należało wykonywanie pomiarów emisji zanieczyszczeń do powietrza na instalacjach przemysłowych, usytuowanych na terenie całego kraju, obsługa i nadzór nad wyposażeniem pomiarowym, jego konserwacja, a także prowadzenie dokumentacji z pomiarów. Zakres obowiązków obejmuje również pracę laboratoryjną w siedzibie Firmy – przygotowanie sprzętu pomiarowego, materiałów filtracyjnych oraz szkła laboratoryjnego, rejestrację próbek, a także dalsze postępowanie z obiektami badań.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie lub wyższe z dziedziny ochrony środowiska lub pokrewne – preferowani absolwenci kierunków związanych z ochroną środowiska, energetyką, automatyką.

  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych - prowadzimy projekty na terenie całego kraju, czasami również na terenie Europy.

  • Predyspozycje do pracy na wysokościach – wymaganie konieczne.

  • Dobrze rozwinięty zmysł techniczny.

  • Prawo jazdy kat. B. poparte doświadczeniem.

  • Łatwość nawiązywania kontaktów.

  • Wysoka kultura osobista.

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień z zakresu pomiarów emisji zanieczyszczeń do powietrza.

  • Znajomość systemu zarządzania opartego na normie PN ISO/IEC 17025.

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

  • Posiadanie świadectwa kwalifikacyjnego gr. II na stanowisku eksploatacja.

To oferujemy

  • Urozmaiconą pracę w młodym, dynamicznym i zgranym zespole w swobodnej atmosferze.

  • Możliwość rozwoju zawodowego, uczestnictwo w licznych szkoleniach i kursach wewnętrznych i zewnętrznych.

  • Możliwość poznania wielu gałęzi przemysłu: spalarnie, elektrownie, cementownie i inne zakłady przemysłowe.

  • Pracę pod okiem wykwalifikowanego personelu, a po zdobyciu pierwszych doświadczeń możliwość otrzymania coraz więcej samodzielności w działaniach.

  • Bezpłatny pakiet medyczny.

  • Możliwość zdobycia cennego, specjalistycznego doświadczenia.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

WESSLING, jako międzynarodowa i niezależna firma analityczna, badawcza i konsultingowa reprezentowana jest przez sieć 26 placówek w Europie i Chinach. To rodzinne przedsiębiorstwo cieszy się od 1983 roku znakomitą reputacją wśród klientów działających na arenie krajowej i międzynarodowej. 1 600 pracownic i pracowników sporządza różnorodne ekspertyzy dla stałej poprawy jakości i bezpieczeństwa, ochrony środowiska i zdrowia. W naszych laboratoriach badamy, analizujemy, opiniujemy, planujemy projekty i wdrażamy je - dla trwałej poprawy jakości życia.

Przewiń do profilu firmy