Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka Administracji Personalnej i Płac

LOTTE Wedel

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa kadrowo-płacowa wskazanego obszaru (m.in. nawiązywanie i rozwiązywanie stosunków pracy, wystawianie zaświadczeń, wystawianie skierowań na badania, naliczenia wynagrodzeń)– około 300 osób

  • Nadzór nad archiwum wewnętrznym.

  • Współdziałanie z różnymi komórkami organizacyjnymi w zakresie spraw pracowniczych, udzielanie porad z zakresu prawa pracy, w tym bieżąca obsługa i odpowiadanie na zapytania pracowników związane ze stosunkiem pracy.

  • Wsparcie w realizacji projektów z obszaru kadr i płac

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe

  • Doświadczenie w pracy w zespole kadr i płac minimum 1 rok

  • Preferowane doświadczenie w pracy w dużej firmie min. 800 pracowników

  • Praktyczna znajomość naliczania wynagrodzeń i przepisów prawa pracy

  • Znajomość programów Płatnik i TETA (mile widziana)

  • Znajomość środowiska MS Office

  • Umiejętności organizacyjne

  • Umiejętność pracy samodzielnej i w zespole

  • Odpowiedzialność, dokładność, elastyczność

  • Proaktywne podejście do rozwiązywania problemów

  • Zdolność do podejmowania szybkich decyzji

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • firmowa biblioteka

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne