Oferta pracy

Młodszy Specjalista/ Młodsza Specjalistka ds. HR

igus Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Działkowa 121

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych na wszystkie stanowiska w organizacji,

  • Redagowanie oraz zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych,

  • Opieka nad procesem onboardingu w tym układanie i koordynacja planów szkoleniowych dla nowych Pracowników,

  • Dbanie o komunikację wewnętrzną w organizacji,

  • Organizowanie szkoleń dla pracowników,

  • Wsparcie w realizacji projektów HR: Candidate Experience, Badanie zaangażowania, Exit Interview itp.,

  • Wsparcie w działaniach mających na celu budowanie zaangażowania pracowników,

  • Realizacja działań Employer Brandingowych.

Nasze wymagania

  • Pasja do działania i zainteresowanie obszarem HR,

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (Psychologia, Zarządzanie lub pokrewne),

  • Minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w obszarze HR miękkim i rekrutacjach,

  • Inicjatywa i samodzielność w działaniu,

  • Dobra organizacja czasu pracy – wielozadaniowość,

  • Komunikatywność,

  • Proaktywna postawa i nastawienie na współpracę,

  • Język angielski na poziomie komunikatywnym.

To oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Rozwój w obszarze HR i możliwość nauki od profesjonalistów z branży,

  • Możliwość wdrażania swoich pomysłów i inicjatyw,

  • Profesjonalne szkolenia i możliwość udziału w konferencjach branżowych,

  • Niestandardowe benefity:

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • uczestnictwo w programie MyBenefit

  • wsparcie opiekuna podczas procesu wdrożeniowego

  • nagrody jubileuszowe

  • nieograniczony dostęp do audiobooków

  • dodatkowe premie

  • dofinansowanie do posiłków w pracy

  • okolicznościowe loterie z nagrodami

igus® jest światowym liderem w produkcji systemów zasilania, przewodów elektrycznych, konfekcjonowanych przewodów oraz łożysk. Dostarczamy nasze produkty do branż m.in. samochodowej, energetyki, automatyki przemysłowej, robotyki oraz druku 3D. Firma 4000 pracowników na całym świecie.

Pracowników traktujemy jak nasz największy kapitał i główne źródło sukcesów w Polsce i na świecie.

Przewiń do profilu firmy