Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista / Młodsza specjalistka ds. kadr i płac

SWGK KSIĘGOWOŚĆ SP. Z O.O.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Naliczanie wynagrodzeń pracowników oraz należności z tytułu umów cywilno-prawnych pod nadzorem przełożonego,

  • Rozliczanie nieobecności i czasu pracy pracowników,

  • Przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji kadrowej i płacowej, korespondencji z U.S., ZUS itp.

  • Przygotowywanie raportów, statystyk i zestawień dotyczących spraw kadrowo-płacowych,

  • Rozliczenia w zakresie ZUS, US, GUS, PFRON,

  • Sporządzanie zaświadczeń i innych dokumentów dotyczących zatrudniania i wynagrodzeń pracowników.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze naliczania płac,

  • Mile widziane doświadczenie w posługiwaniu się programami kadrowo – płacowymi (m.in. SAP, Comarch Optima, Ferrodo itp.) oraz ZUS Płatnik,

  • Znajomość zagadnień prawa pracy, prawa ubezpieczeń społecznych, rozliczania czasu pracy,

  • naliczania wynagrodzeń i świadczeń pracowniczych,

  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office,

  • Umiejętność organizacji pracy, samodzielność, dyspozycyjność oraz umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie,

  • Dużą samodzielność,

  • Umowę o pracę,

  • Konkurencyjne warunki wynagrodzenia oraz możliwość rozwoju zawodowego,

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Miłą atmosferę w pracy

O nas

AUDYT. PODATKI. KSIĘGOWOŚĆ. CONSULTING. IT. CENY TRANSFEROWE

Integrujemy kompetencje

SWGK to biznesowy partner przedsiębiorców świadomie i z wizją podchodzących do wyzwań współczesnej gospodarki. Od dziesięciu lat, spółki skupione teraz pod wspólną marką SWGK, doradzają biznesowo, opierając się zawsze na rzetelnych podstawach - wiedzy i doświadczeniu. Proces unifikacji Grupy pozwolił połączyć umiejętności, kwalifikacje fachowe doświadczenie i zaangażowanie ponad 100 ekspertów z dziedziny finansów, w tym biegłych rewidentów, doradców podatkowych, radców prawnych, księgowych oraz doradców z dziedzin rachunkowości, zarządzania, analiz finansowych czy też informatyki.