Młodszy specjalista / Młodsza specjalistka ds. kadr i płac

Szwak i Spółka Sp. z o.o.

Jana Henryka Dąbrowskiego 77a

Jeżyce

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie kadr oraz płac w dziale personalnym i rozliczeń na zlecenie Klienta (możliwość obsługi jednej firmy);

  • Wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego (Symfonia KDF);

  • Wykorzystanie narzędzia e-pracownik;

  • Nadzór nad terminami ważności badań i szkoleń bhp

  • Przygotowywanie i wysyłanie deklaracji ZUS (Płatnik);

  • Przygotowywanie list płac

  • Bezpośrednia współpraca z Klientem

Nasze wymagania

  • Umiejętność pracy w systemach kadrowo-płacowych oraz Płatniku, dodatkowym atutem jest znajomość Symfonii Kadry i Płace

  • Min 2 lata stażu pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość aktualnych przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych oraz przepisów podatkowych związanych z naliczaniem wynagrodzeń

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Doświadczenie w zakresie pracy w firmie outsourcingowej/biurze rachunkowym mile widziane

  • W związku z członkostwem w międzynarodowym stowarzyszeniu firm księgowych Prime Global znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • Poczucie humoru

  • Chęć współtworzenia firmy (organizacji)

To oferujemy

  • Intensywną pracę w 9-osobowym zespole kadrowo-płacowym z możliwością rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji;

  • Umowę o pracę;

  • Opiekę medyczną w LuxMed;

  • BenefitSport;

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Szkolenia merytoryczne skierowane na rozwój lub specjalizację

  • Fotel masujący, owoce, kawę i czekoladę oraz prasę w biurze

  • Luźny dress code

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV oraz koniecznie list motywacyjny)

O nas

Firma outsourcingowa skupiająca w sobie działy księgowości oraz kadr i płac innych firm (klientów) zatrudniająca 50 osób w dziale księgowym, personalnym i rozliczeń płac oraz doradczym.

Zakres działalności:

Outosurcing kadr i płac

Outsourcing księgowości

Zarządzanie działami księgowości

Optymalizacja działów księgowości

Projekty doradcze z zakresu księgowości, podatków oraz kadr i płac