Logo Pracuj.pl

Młodszy specjalista / Młodsza specjalistka ds. kadr i płac

"WISAG POLSKA" sp. z o.o.O firmie

5 500–6 000
brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło 9 miesięcy temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

"WISAG POLSKA" sp. z o.o.

Jutrzenki 139

Włochy

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie dokumentów związanych z nawiązaniem, zmianą oraz rozwiązaniem stosunku pracy,
  • prowadzenie akt osobowych pracowników,
  • przygotowywanie umów cywilnoprawnych,
  • prowadzenie/rozliczanie ewidencji czasu pracy,
  • kontrola terminowości badań lekarskich, szkoleń i instruktaży BHP,
  • wsparcie w terminowym naliczaniu wynagrodzeń, zasiłków, urlopów oraz innych świadczeń wynikających ze stosunku pracy,
  • przygotowanie zaświadczeń dla pracowników,
  • prowadzenie korespondencji komorniczej,
  • obsługa GUS, PPK, ZUS – składanie informacji i deklaracji - raportowanie,
  • prowadzenie korespondencji z instytucjami zewnętrznymi i z pracownikami,
  • dbałość o wysokie standardy pracy,
  • inne zadania zlecone przez przełożonego.

Nasze wymagania

  • znajomość przepisów dot. ustawy o ubezpieczeniach społecznych i podatku dochodowego od osób fizycznych,
  • ogólna wiedza w zakresie rozliczeń i rodzaju kosztów pracowniczych,
  • praktyczna znajomość kodeksu pracy oraz innych ustaw i rozporządzeń, pozwalająca na realizację wymienionych obowiązków,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy własnej,
  • zaangażowanie w wypełnianiu powierzonych zadań,
  • znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • chęć aktualizacji i poszerzania posiadanej wiedzy,
  • mile widziana znajomość obsługi programu Symfonia Kadry i Płace oraz znajomość zasad zatrudniania cudzoziemców

To oferujemy

  • udział w tworzeniu i rozwoju projektów HR;
  • przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu;

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • brak dress code’u

Młodszy specjalista / Młodsza specjalistka ds. kadr i płac, Jutrzenki 139, Włochy, Warszawa