Młodszy specjalista / Młodsza specjalistka ds. kampanii efektywnościowych

Agora S.A.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • realizacja i koordynacja kampanii efektywnościowych dla branż: moda, AGD, moto, wnętrza i innych,

  • monitoring, analiza skuteczności kampanii i raportowanie wyników przy użyciu Google Analytics i innych paneli analitycznych,

  • wdrażanie rozwiązań mających na celu optymalizację współczynnika konwersji bądź innego KPI klienta (COS, ROAS, itd.),

  • bieżąca analiza zachowań użytkownika oraz ścieżek zakupowych,

  • rekomendowanie zmian produktowych, mających na celu maksymalizację sprzedaży.

Nasze wymagania

  • umiejętność analitycznego myślenia, raportowania i wyciągania wniosków,

  • sprawności w wysnuwaniu wniosków na podstawie monitoringu i analizy skuteczności prowadzonych działań,

  • doświadczenie w pracy analitycznej oraz sprawne posługiwania się funkcjami w Excelu / Google Sheets,

  • dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, dokładność i odpowiedzialność.

Mile widziane

  • podstawy wiedzy z zakresu rynku e-commerce i narzędzi wspierających sprzedaż (m.in. Google Analitytics, Google DataStudio),

  • znajomości modeli efektywnościowych (CPC, CPL, CPS, CPA itp.).

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę zdalną,

  • możliwość korzystania z biura w Łodzi lub w Warszawie,

  • pakiet benefitów (dofinansowanie do karty Multisport, opieka medyczna, linia wsparcia psychologicznego, przedpłacona karta płatnicza Edenred, dofinansowanie do wypoczynku pracownika i dzieci, dodatkowe świadczenia socjalne, dodatkowe dni urlopu, zniżki na nasze produkty i usługi, do kina i teatru),

  • pracę w jednej z największych firm medialnych w Polsce.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

Agora S.A.

Jesteśmy jedną z największych firm medialnych w Polsce. Od ponad 30 lat tworzymy jakościowe treści, oferujemy ciekawą rozrywkę oraz szeroki wybór usług reklamowych. „Gazeta Wyborcza”, Wyborcza.pl, Gazeta.pl, Radio TOK FM, AMS, kina Helios to tylko niektóre z naszych marek.

Przewiń do profilu firmy